Tomasz Lis: Kaczyński uważa, że jest atakowany jak ksiądz Popiełuszko

Agresywnych komentarzy wobec rządzących ciąg dalszy. Tomasz Lis w środę po raz niezliczony zaatakował prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiście zakpił z szefa partii rządzącej.

Tomasz Lis antyrządowe wpisy na Twitterze zamieszcza tak często, że można by odnieść wrażenie, iż zajmuje się tylko tym. W skali miesiące powstają ich przynajmniej setki. Teraz ofiarą ciętej ironii byłego naczelnego „Newsweeka” padł lider PiS i Śp. ksiądz Popiełuszko. 

Ujawniono SMS-y Tomasza Lisa. Na mobbingu w redakcji się nie kończyło

Lis znów wyśmiewa prezesa PiS. Wspomniał też o ks. Popiełuszcze

Odwołując się do postaci legendarnego, zamordowanego przez komunistów duchownego, Lis zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu brak miłości do bliźnich. Zresztą o stosowanie „mowy nienawiści” dziennikarz posądza lidera frakcji konserwatywnej od wielu lat.

Czytaj także: Senat odrzucił „ustawę Ziobry”. Obejmowała m.in. surowe kary dla morderców, pedofili i gwałcicieli

Zdaje się jednak, że sam w tej kwestii nie ma czystego sumienia. Wystarczy spojrzeć na treść zamieszczanych przez niego w sieci komentarzy. Lub też sięgnąć po archiwalne wydania „Newsweeka”, którym kierował przez niemal 10 lat.

Mobbing w "Newsweeku". Są nowe informacje. Wydawca zareagował na kontrolę PIP

– Kaczyński uważa, ze jest atakowany jak ksiądz Popiełuszko. Oczywiście. Do tego ma charakter świętego Franciszka i kocha bliźnich jak Jezus – napisał Lis. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx