Tottenham wygrał z Manchesterem City bez Harry’ego Kane’a. Czy Anglik pozostanie w Londynie?

Wczoraj miał miejsce hitowy mecz 1. kolejki Premier League pomiędzy Tottenhamem i Manchesterem City. I choć na boisku nie było Harry’ego Kane’a, drużyna prowadzona przez Nuno Espirito Santo wygrała 1:0.

Po zakończeniu mistrzostw Europy zaczęły pojawiać się plotki, że Manchester City chce ściągnąć do siebie Harry’ego Kane’a. Operacja byłaby trudna do przeprowadzenia, bo władze Tottenhamu nie chciałyby sprzedać swojego najlepszego zawodnika.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Plotki nasiliły się po tym, jak Kane nie stawił się wyznaczonego dnia na treningu swojej drużyny. Ostatecznie Manchester City wydał 117 milionów euro na Jacka Grealisha, a napastnik dołączył do zajęć Tottenhamu z tygodniowym opóźnieniem.

Wczoraj obydwie drużyny mierzyły się ze sobą w bezpośrednim starciu, podczas którego Harry’ego Kane’a zabrakło nawet na ławce rezerwowych. Londyńczycy mimo to zdołali wygrać 1:0 po pięknym golu Sona Hueng-mina. To druga porażka drużyna Pepa Guardioli po tym, jak przegrała ona mecz o Tarczę Wspólnoty z Leicester.

Po końcowym gwizdku trener Tottenhamu Nuno Espirito Santo wyjaśnił powód nieobecności Kane’a w kadrze meczowej. Według Portugalczyka nie chodzi o dążenia napastnika do transferu, a konieczność powrócenia do formy fizycznej po przedłużonym odpoczynku.

– Wiemy, że Harry jest z nami i przygotowuje się do pomocy zespołowi. Podobnie jak kilku innych graczy dołączył do nas później. Harry przygotowuje się i kiedy będzie gotowy, dołączy do grupy i pomoże zespołowi – powiedział Espirito Santo.

Najnowsze artykuły