Trzaskowski: scenariusz Polexit może całkowicie się ziścić

Rafał Trzaskowski obawia się, że rząd Zjednoczonej Prawicy dąży do Polexitu. Zdaniem prezydenta Warszawy, który gościł w czwartek w TOK FM, wszystko na to wskazuje.

Oczywiste jest, że Prawu i Sprawiedliwości nie do końca jest na rękę, gdy Bruksela kwestionuje niemal każdą decyzję polskich władz.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Czy jednak politycy frakcji rządzącej ośmieliliby się podnieść rękę na członkostwo naszego kraju we Wspólnocie? Na tę chwilę trudno to sobie wyobrazić. Prezydent Warszawy jest jednak innego zdania. Wyraził je w czwartkowy poranek w radiu TOK FM.

Dzisiaj scenariusz Polexit może całkowicie się ziścić. Polityka PiS zagraża polskiemu bezpieczeństwu – powiedział Rafał Trzaskowski.

To niepierwszy raz, gdy Trzaskowski ostrzega przed eurosceptycznymi zapędami polityków frakcji rządzącej. Podobną narrację prezentował w trakcie kampanii przed ubiegłorocznymi wyborami prezydenckimi. Mimo tego, przegrał wówczas z Andrzejem Dudą.

Najnowsze artykuły