Tusk zwrócił się do Elona Muska: mam nadzieję, że nie zablokujesz mnie na Twitterze

W poniedziałek rano na Twitterze Donald Tusk zamieścił wpis skierowany do Elona Muska. Amerykański multimiliarder przejmuje portal społecznościowy i zapowiada wiele zmian.

Przejęcie serwisu Twitter przez Elona Muska to dziś technologiczny temat numer jeden na całym świecie. Jak bowiem wiadomo, obok Facebooka, Twitter jest najbardziej przydatnym – głównie dla polityków – narzędziem komunikacji z szeroką publiką.

Elon Musk został zaczepiony przez byłego premiera Polski – Donalda Tuska. Polityka, który – jak wiemy – twittuje dość często, a jego wpisy cieszą się sporym zainteresowaniem. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej wyraził nadzieję, że… jego konto na Twitterze nie zostanie zawieszone.

– Mam nadzieję, drogi Elonie Musk, że moje konto nie zostanie zawieszone za podszywanie się pod Donalda T. – napisał Donald Tusk.

Miał oczywiście na myśli Donalda Trumpa. Lider polskiej opozycji nie po raz pierwszy zwraca uwagę na zbieżność inicjałów, która łączy go z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ponadto oczywiście panowie mają takie same imiona.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx