Vital Heynen pozostanie trenerem polskich siatkarzy? Prezes PZPS daje wskazówki

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk skomentował wczorajszą porażkę reprezentacji Polski  1:3 z Francją. Biało-Czerwoni po raz piąty z rzędu odpadli w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich.

Porażka na tym etapie turnieju była dużym rozczarowaniem dla fanów, którzy liczyli, że Polacy zdobędą w tej dyscyplinie medal. Reprezentacja Polski to mistrzowie świata z 2014 i 2018 roku, dlatego byli uznawani za jednych z faworytów do złota.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

– Przegrana w najważniejszym meczu… Musimy się wszyscy zebrać i przemyśleć, czy wszystko było tak, jak być powinno. Ale chyba ani chłopaki, ani my nie mamy sobie nic do zarzucenia – powiedział Kasprzyk.

Warto przypomnieć, że kontrakt obecnego selekcjonera reprezentacji Polski Vitala Heynena obowiązuje do zakończenia wrześniowych mistrzostw Europy. Nie wiadomo, czy Belg pozostanie dalej na stanowisku na kolejne turnieje.

– Zobaczymy, co dalej. Usiądziemy do stołu jeszcze raz. Ale może to się już wypaliło… Nie chcę teraz o tym mówić. To nie jest wina trenera, on nie był na boisku. Chłopcy są załamani, ja też. Trudno pozbierać myśli – dodał prezes PZPS.

Już za miesiąc przed reprezentacją Polski kolejne wielkie wyzwanie, jakim będzie zwycięstwo w mistrzostwach Europy. Siatkarze muszą otrząsnąć się z dotkliwej porażki, choć na pewno nie będzie to proste. Zostało jednak niewiele czasu.

Najnowsze artykuły