Zbigniew Boniek w Hejt Parku: „Nie toleruję chamstwa”

Zbigniew Boniek był długo wyczekiwanym gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie „Hejt Park” w Kanale Sportowym. Były prezes PZPN musiał momentami zmierzyć się z trudnymi pytaniami, ale zawsze był pewny swojego zdania.

65-latek został spytany o najbliższe mecze reprezentacji Polski. Były prezes podkreśla, że Albania nie jest słabą drużyną, a z kadry Paulo Sousy wypadli ważni piłkarze. Dodał też, że nie jest to już jego problem i że nigdy nie gloryfikował PZPN-u po sukcesie na Euro 2016.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Zbigniew Boniek jest bardzo aktywny na Twitterze, o co również został zapytany we wczorajszym programie – Nie toleruję chamstwa. Niektórzy myślą, że Twitter jest bardzo ważnym narzędziem w życiu. Gwarantuję, że gdziekolwiek nie wyjdziesz na ulice w Polsce, to jest mały procent.

Jeden z największych zarzutów wobec Zbigniewa Bońka to brak przyznawania się do własnych błędów. Nie mogło zatem zabraknąć takiego pytania również w „Hejt Parku”. 65-latek odpowiedział w swoim stylu.

– Potrafię się do nich przyznawać, robię to bardzo chętnie, ale najpierw proszę mi je wskazać. Nie ma człowieka, który ich nie popełnia. Każdy stara się w momencie podejmowania decyzji obrać najlepszą strategię dla siebie i innych. To zawsze starałem się robić – powiedział Boniek.

Były prezes PZPN-u nie odpowiedział jednak wprost na pytanie o trzy największe błędy swojej kadencji. Stwierdził jedynie, że jego zdaniem druga kadencja była lepsza od pierwszej mimo, że ludzie mówią, że była gorsza.

Najnowsze artykuły