Ziobro o Tusku: Lewactwo nie zna granic

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w bezpardonowych słowach podsumował punkt programu wyborczego Donalda Tuska mówiący o legalizacji związków partnerskich.

Lider Platformy Obywatelskiej podczas wczorajszego wystąpienia na Campusie Polska w Olsztynie zapowiedział, że związki partnerskie będą częścią programu partii na zbliżające się wybory.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

W mediach ostatnio toczy się też debata na temat deklaracji poparcia aborcji na żądanie, których Koalicja Obywatelska żąda od swoich członków.

Ziobro reaguje na słowa Tuska

Zbigniew Ziobro zareagował na słowa Tuska o legalizacji związków partnerskich i od razu przeszedł do zamaszystego ataku.

Herr Donald Tusk w końcu ogłosił swój program wyborczy: natychmiastowa legalizacja związków partnerskich, a potem szybko jak tylko możliwe ślubów homoseksualistów. Dalej będzie zgoda na adopcję dzieci przez homopary i zmiana płci na życzenie. Lewactwo nie zna moralnych granic, więc wprowadzą jak w Holandii eutanazję chorych niemowląt. Te wybory będą też o tym.”

Najnowsze artykuły