Znany polityk PO zatrzymany przez CBŚ. TVP: zarzuty dotyczą jednej sprawy

Centralne Biuro Śledcze dokonało w ostatnim czasie szeregu zatrzymań. Jak się okazało, chodzi o jedną sprawę, w którą zamieszany miał być m.in. były senator Platformy Obywatelskiej. Tomasz Misiak został zatrzymany dziś. Więcej szczegółów ujawnia dziennikarz TVP Info – Michał Rachoń.

Funkcjonariusze CBA i CBŚP zatrzymali na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie byłych członków spółek z branży outsourcingowej. Wśród zatrzymanych jest między innymi były senator RP Tomasz M. – podawała Polska Agencja Prasowa. Sprawa ma być bardzo poważna, gdyż Centralne Biuro Antykorupcyjne również jest w nią zaangażowane i – póki co – nie chce zdradzać żadnych szczegółów.

– CBŚP i CBA zatrzymały dzisiaj między innymi byłego senatora Platformy Obywatelskiej Tomasza Misiaka oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej Orange Polska i prezydenta konfederacji Lewiatan Macieja Wituckiego – przekazał przed momentem Michał Rachoń z TVP Info.

Potwierdził ponadto: „Według moich informacji w ramach tej samej sprawy”.

Na obecnym etapie, z uwagi na fakt, że czynności są w toku, są to wszystkie informacje, które możemy przekazać – przekazało Polskiej Agencji Prasowej CBA.

Więcej informacji wkrótce.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx