40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w 36 odcinku?

POPULARNE DZIŚ

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” ceremonia chaosu wyłoniła dwie zagrożone uczestniczki. Joanna i Natalia mogą opuścić program przy następnym przegrupowaniu. Pojawia się konflikt między Magdą, a Izą. Joanna przyznaje, że zakochała się w Tomie. Monika okazuje uczucia Tomkowi.

Uczestnicy „40 kontra 20” szykują się do kolejnego przegrupowania. Tomek ma za złe Kasi to, że przerwała mu poważną rozmowę z Magdą. Czas na dzień decyzji. Pierwszy wybiera Tom, zaprasza do siebie Amello, uczestnicy nie są zaskoczeni. Tomek stawia na Magdę. W willi zostaje Amira. Drugim wyborem Tomka jest Kasia.

W grupie zagrożonych znalazły się Monika, Iza, Joanna i Natalia. Tomek ratuje z opresji Monikę i zaprasza ją do siebie. Tom wybiera Joannę i mówi, że nie wyobraża sobie willi bez jej obecności. Iza wraca do domu, uczestnicy żegnają jedną z bohaterek sezonu 2, „40 kontra 20”. Natalia zostaje w willi, Tom nie pozwoli by kobieta opuściła dziś program.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 36. Odpada jedna z czterech zagrożonych uczestniczek

Wszyscy żegnają się z Izą, kobieta jest zadowolona, że mogła tak długo gościć w programie. W sezonie 2, „40 kontra 20” zostało już tylko siedem uczestniczek, walka robi się poważna. Starszy mężczyzna zabiera na randkę Amello i Amire. Tomek urządza sobie kąpiel w jacuzzi z Moniką i Magdą. Kasia jest zdenerwowana zachowaniem Tomka i porównuje go do Toma, uczestnicy nie zaprosili jej do wspólnej zabawy.

Amello jest zaniepokojona chemią, którą widzi między Tomem, a Amirą. Kasia poddaje się, nie chce już dłużej walczyć o względy Tomka. Uczestniczka wydaje się bardzo zraniona. Młodszy z panów nie czuje się winny, jego zdaniem kobieta nie powinna być zła.

Randka zmieniła spojrzenie Amello na Toma i Amirę. Uczestniczka „40 kontra 20” mówi, że nie będzie wtrącać się w relację mężczyzny z innymi mieszkankami rezydencji. Amello jednak wybucha, jest zła na przebieg randki, dochodzi do kłótni między uczestnikami. W następnym odcinku dowiemy się jak ostatnie wydarzenia wpłynęły na relacje uczestników sezonu 2, „40 kontra 20”.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x