Absolutny hit! Jakub Kiwior prowadzi rozmowy z angielskim gigantem. Transfer o krok

POPULARNE DZIŚ

Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” zdradził sensacyjne wieści. Jakub Kiwior jest ponoć bardzo blisko przenosin do Arsenalu.

Piłkarz Spezii Calcio od jakiegoś czasu zwraca na siebie uwagę wielkich europejskich klubów. Konkretne zainteresowanie 22-latekiem wyraziły Juventus i Napoli, ale w grze są także Borussia Dortmund i Lipsk. Wszystkich wyprzedzić ma jednak lider Premier League.

Włodarczyk przekonuje, że do dopięcia transakcji brakuje jedynie szczegółów. Doniesienia te potwierdza także bardzo znany włoski dziennikarz specjalizujący się w transferach, Gianluca Di Marzio.

Ogromne pieniądze za Kiwiora

Kiwior będzie kosztował Arsenal 25 milionów euro. Reprezentant Polski w najbliższych dniach przejdzie obligatoryjne testy medyczne, po których podpisze z nowym pracodawcą pięcioipółletni kontrakt.

Niedawno niemieckie media informowały, że Spezia odrzuciła za Kiwiora ofertę Borussii Dortmund opiewającą na 22 miliony w europejskiej walucie.

Jeżeli wszystko dojdzie do skutku, lewonożny stoper stanie się jednym z najdroższych piłkarzy w dziejach polskiego futbolu i drugim „Kanonierem” znad Wisły po Krystianie Bieliku grającym w polu. Barwy Arsenalu wcześniej reprezentowali też dwaj bramkarze, Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x