Strona głównaMediaAdamczyk wytacza ciężkie działa! Nowe dowody w sprawie afery w TVP

Adamczyk wytacza ciężkie działa! Nowe dowody w sprawie afery w TVP [WIDEO]

Miał się przestraszyć? Odpuścić sprawę kosztem własnej kariery, bo żyjemy w erze „mobbingowego szantażu”? Niestety – jakkolwiek „szowinistycznie” ta teza zabrzmi – szantażu stosowanego dziś najczęściej przez panie? W tym przypadku – obyśmy się mylili – zastosowała go Karolina Pajączkowska. Ale to nie w przypadku Michała Adamczyka. Prezenter „Wiadomości” TVP poszedł na całość.

Mężczyzna oskarżony o COŚ TAKIEGO – nawet jeśli jego wina jest żadna, lub bezmyślnie palnąć coś w żartach – najczęściej jest najzwyczajniej skończony. Zarówno zawodowo, jak i życiowo. Bo raz przyklejona łatka już nigdy się nie odklei. Nawet po korzystnym dla oskarżonego wyroku. A rozprawy red. Adamczyk chce sam, wytoczył proces. W wideo poniżej dowiecie się, jak skrzętnie red. Pajączkowska tuszuje ślady:

Ma to! Pajączkowska, która pogrążyła Adamczyka dostała własny program?

Wytoczył go między innymi Karolinie Pajączkowskiej, która – cóż – po tym, jak dowiedziała się, że TVP nie przedłuży z nią współpracy (więcej TUTAJ >), zaczęła krzyczeć o mobbingu, jaki spotykał ją w redakcji przy Woronicza.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Czy Karolina Pajączkowska mówi nam całą prawdę?

Dowodów oczywiście na razie brak. Bez wątpienia jednak zażąda ich Sąd. „Oby” 32-letnia prezenterka faktycznie miała „mocne materiały”. Ma zamiar – jak twierdzi – dopiero je „ottajnić” (mają status utajniony?). Chce zresztą zrobić to „z dumą”. Przypomnijmy: mowa o nagraniach i mailach teoretycznie dla niej traumatycznych. Ciekawe. Ale do sedna:

Te dowody, o których mówi – w postaci maili i nagrań. Jeżeli nie obciążają one samego Michała Adamczyka, a np. innego pracownika TVP – o mniej „medialnym” nazwisku – Pajączkowska narobi kłopotów nie tylko sobie. Przez „aferę TVP” zaufanie społeczne może stracić wiele innych kobiet, które w istocie doświadczają mobbingu (lub czegoś gorszego!) w miejscu pracy. Ewentualne, kolejne „celebryckie” fałszywe oskarżenie, bez wątpienia nie doda im odwagi, by zacząć o tym mówić. 

– Masz te dowody? To je pokaż. A może nie zawierają tylko tego, co chciałabyś upublicznić? – zdaje się mówić prezenter Wiadomości TVP, który walczy dziś o swe dobre imię i – tak trzeba to określić – usiłuje uratować swoją dalszą karierę zawodową. 

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy