Anna Lewandowska publicznie zaatakowana. „Gdy walczy o pieniądze, dostaje szczękościsku”

Nie tylko kapitan naszej reprezentacji narodowej ma ostatnio nieprzyjemności. Również jego małżonka – Anna Lewandowska – otrzymała właśnie bardzo bolesny cios. W dodatku od wieloletniego, choć byłego już współpracownika. Gdy w grę wchodzą pieniądze, Anna jest rzekomo bezwzględna.

Nie opadł jeszcze kurz po wymęczonej wygranej reprezentacji Polski z półamatorami z Wysp Owczych. Tymczasem rozpoczyna się kolejna afera, tym razem z Anną Lewandowską na głównym planie. Padły oskarżenia, na które trenerka będzie musiała odpowiedzieć. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Najpopularniejsza z polskich WAGs musi szybko zareagować. Albowiem wieloletni menadżer jej męża zarzucił jej właśnie zachowania które stawiają „Lewą” w skrajnie niekorzystnym świetle. Wrażliwe kulisy współpracy ze sportową parą Cezary Kucharski opisał na Twitterze. 

Lewandowska, pieniądze i szczękościsk. Poważne zarzuty wobec żony „Lewego”

W bardzo negatywnym świetle postawił dziś Annę Lewandowską były menadżer Roberta – Cezary Kucharski. Co ciekawe, zrobił to z okazji… urodzin 35-letniej sportsmenki i celebrytki. Dowiedzieliśmy się, jaka jest rzekomo „druga twarz” Lewandowskiej. 

Jak czytamy w krótkim wpisie Kucharskiego, dla Lewandowskiej liczą się przede wszystkim pieniądze. Ponadto uśmiech ciągle goszczący na jej twarzy ma być nieszczery, a wręcz skrywać mroczne oblicze partnerki napastnika FC Barcelony. – Znów pojawiła się Anna Lewandowska Stachurska na moim timeline X (dawniej Twitter – przyp. red.)… Ze względu na swoje urodziny. Życzyłbym jej, aby pozbyła się tego uśmiechu, który poznałem, a okazał się fałszywym, i refleksji nad sobą – napisał piłkarski menadżer. 

Dokładnie rok wcześniej wypowiedział się o Annie w bardzo podobny sposób. I właśnie do tamtej, własnej opinii odwołał się także dziś. – Uśmiechnięta, więc już wszystko u niej dobrze, szczękościsk minął. Ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze – jak walczy o pieniądze. Wtedy kłamie fałszywie i pomawia – przekonuje agent.

Zobacz podobne artykuły:

  1. Przepiękne obrazki. Tak Jakub i Paulina Rzeźniczak żyją w nadmorskim Kołobrzegu
  2. Skandaliczny wpis Kuleszy po meczu z Wyspami Owczymi. Prezes PZPN odniósł się do jednego piłkarza
  3. Tabela eliminacji Euro 2024. Tak wygląda „polska grupa” po meczu z Wyspami Owczymi

Najnowsze artykuły