Strona głównaRozrywkaAnna Lewandowska publicznie zaatakowana. "Gdy walczy o pieniądze, dostaje szczękościsku"

Anna Lewandowska publicznie zaatakowana. „Gdy walczy o pieniądze, dostaje szczękościsku”

Nie tylko kapitan naszej reprezentacji narodowej ma ostatnio nieprzyjemności. Również jego małżonka – Anna Lewandowska – otrzymała właśnie bardzo bolesny cios. W dodatku od wieloletniego, choć byłego już współpracownika. Gdy w grę wchodzą pieniądze, Anna jest rzekomo bezwzględna.

Nie opadł jeszcze kurz po wymęczonej wygranej reprezentacji Polski z półamatorami z Wysp Owczych. Tymczasem rozpoczyna się kolejna afera, tym razem z Anną Lewandowską na głównym planie. Padły oskarżenia, na które trenerka będzie musiała odpowiedzieć. 

Najpopularniejsza z polskich WAGs musi szybko zareagować. Albowiem wieloletni menadżer jej męża zarzucił jej właśnie zachowania które stawiają „Lewą” w skrajnie niekorzystnym świetle. Wrażliwe kulisy współpracy ze sportową parą Cezary Kucharski opisał na Twitterze. 

Lewandowska, pieniądze i szczękościsk. Poważne zarzuty wobec żony „Lewego”

W bardzo negatywnym świetle postawił dziś Annę Lewandowską były menadżer Roberta – Cezary Kucharski. Co ciekawe, zrobił to z okazji… urodzin 35-letniej sportsmenki i celebrytki. Dowiedzieliśmy się, jaka jest rzekomo „druga twarz” Lewandowskiej. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Jak czytamy w krótkim wpisie Kucharskiego, dla Lewandowskiej liczą się przede wszystkim pieniądze. Ponadto uśmiech ciągle goszczący na jej twarzy ma być nieszczery, a wręcz skrywać mroczne oblicze partnerki napastnika FC Barcelony. – Znów pojawiła się Anna Lewandowska Stachurska na moim timeline X (dawniej Twitter – przyp. red.)… Ze względu na swoje urodziny. Życzyłbym jej, aby pozbyła się tego uśmiechu, który poznałem, a okazał się fałszywym, i refleksji nad sobą – napisał piłkarski menadżer. 

Dokładnie rok wcześniej wypowiedział się o Annie w bardzo podobny sposób. I właśnie do tamtej, własnej opinii odwołał się także dziś. – Uśmiechnięta, więc już wszystko u niej dobrze, szczękościsk minął. Ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze – jak walczy o pieniądze. Wtedy kłamie fałszywie i pomawia – przekonuje agent.

Zobacz podobne artykuły:

  1. Przepiękne obrazki. Tak Jakub i Paulina Rzeźniczak żyją w nadmorskim Kołobrzegu
  2. Skandaliczny wpis Kuleszy po meczu z Wyspami Owczymi. Prezes PZPN odniósł się do jednego piłkarza
  3. Tabela eliminacji Euro 2024. Tak wygląda „polska grupa” po meczu z Wyspami Owczymi

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy