Strona głównaMediaCzy to koniec Tadeusza Sznuka? Fani "1 z 10" mogą się niepokoić

Czy to koniec Tadeusza Sznuka? Fani „1 z 10” mogą się niepokoić

Trudno znaleźć bardziej powszechnie lubianą i szanowaną postać telewizyjną od Tadeusza Sznuka, który od lat wzbudza nieustającą sympatię milionów Polaków. Wszystko jednak ma swój kres, o czym wkrótce przekona się także prowadzący legendarny już turnieju „1 z 10”.

Pierwszy odcinek „1 z 10” wyemitowano w czerwcu 1994 roku, więc teleturniej ten gości na naszych ekran już od niemalże od trzech dekad. Nie byłby jednak tak chętnie oglądany, gdyby nie postać Tadeusza Sznuka.

Elokwentny, życzliwy, dobrze ubrany Sznuk stał się ikoną TVP i człowiekiem nieodzownie kojarzącym się z Telewizją Polską. Dziennikarz urodzony w Kielcach ma już jednak na swoim karku 80 lat i powoli musi zacząć myśleć o emeryturze.

Kiedy Sznuk odejdzie z TVP?

W mediach pojawiają się spekulacje, że koniec kariery Sznuka nadchodzi wielkimi krokami. Jego zaawansowany wiek w końcu musi okazać się języczkiem u wagi w sprawie decyzji o przedłużeniu jego kontraktu.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Niedługo na antenie TVP2 rozpocznie się 139. seria teleturnieju, oczywiście ze Sznukiem na pokładzie. Fani jednak mogą zacząć mocno się martwić, ponieważ już niewiele zawodowego czasu zostało ich ulubieńcowi.

Jaka przyszłość czeka Tadeusza Sznuka? Kiedy odejdzie z TVP i czy w związku z tym publiczna telewizja zdecyduje się na usunięcie teleturnieju „1 z 10”? Sprawdź najnowsze informacje i CZYTAJ TUTAJ.

Przeczytaj także:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy