Darek z „Sanatorium miłości” zaręczył się! Kim jest jego wybranka?

POPULARNE DZIŚ

Darek z „Sanatorium miłości 5” nie miał szczęścia do kobiet. Za nim już dwa rozwody, a w show randkowym TVP nie poznał kobiety z którą chciałby spędzić resztę życia. Okazuje się jednak, że serce seniora jest już zajęte.

Dariusz miał w przeszłości dwie żony. Pierwszy rozwód był spowodowany alkoholizmem jego małżonki. Druga wybranka miała go porzucić dla sławy, kobieta w tajemnicy zgłosiła się do programu randkowego „40 kontra 20” i planowała rozwieść się z Darkiem przed rozpoczęciem show.

Darek Kosiec był jedną z bardziej wyrazistych postaci w piątym sezonie, „Sanatorium miłości”. Jego persona budziła różne emocje, jedni pokochali go od pierwszej chwili, inni zaś nie darzyli uczestnika sympatią. Spora grupa widzów uważała, że senior jest bardzo zarozumiały.

„Sanatorium miłości 5”. Darek się żeni!

Dużo mówiło się o jego zachowaniu w czasie wyborów Króla i Królowej turnusu. Mężczyzna powiedział, że jest jedynym kandydatem, który zasługuje na tytuł Króla. Po finałowym odcinku show randkowego Telewizji Polskiej wylała się na niego fala krytyki. Jednak niektórzy bronili seniora, uważając, że żartował.

Uczestnik „Sanatorium miłości 5” przyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że jest zakochany. Jego wybranką jest o 7 lat młodsza Jola. Senior przyznał, że zaiskrzyło między nimi od pierwszej chwili.

Okazuje się, że ten związek jest już naprawdę poważną relacją, Darek oświadczył się swojej wybrance na plaży w Sopocie. Czyli w niedługim czasie będziemy świadkami ślubu seniora. Dariusz Kosiec przyznał, że nie planuje zaprosić na uroczystość wszystkich poznanych na planie „Sanatorium miłości 5”.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x