Żona Darka z „Sanatorium miłości 5” zostawiła go by wystąpić w „40 kontra 20”!

POPULARNE DZIŚ

Darek z „Sanatorium miłości 5” miał w przeszłości dwie żony. Pierwszy związek rozpadł się przez uzależnienie jego wybranki od alkoholu. Druga partnerka seniora miała go porzucić dla sławy. Trzeba przyznać, że Darek nie miał szczęścia do kobiet.

Senior zdradził w rozmowie z „Super Expressem”, że jego druga żona zostawiła go, gdyż chciała zostać sławna. Dariusz z piątej edycji „Sanatorium miłości” wyznał, że jego małżonka zgłosiła się w tajemnicy do programu randkowego „40 kontra 20”!

– Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu „40 kontra 20”. Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany – wyjawił Dariusz „Super Expressowi”.

Była żona Darka z „Sanatorium miłości 5” zgłosiła się do 40 kontra 20

Senior przyznał, że jego druga żona była miłością jego życia. Mimo tego nie widzi szans na wybaczenie swojej byłej partnerce. Mężczyzna tłumaczy, że w związku z zaistniałą sytuacją, była żona wyrządziła mu dużo złego.

– Nie wybaczę jej. Zamknąłem ten rozdział za sobą. Chciałem łagodnie zakończyć nasze sprawy, ale przez to, że ją wyrzucono z tego programu robiła mi takie świństwa, których nie da się zapomnieć – mówi uczestnik „Sanatorium miłości 5”.

Mimo niepowodzenia w miłości senior nie poddaje się, nadal liczy na spotkanie w swoim życiu partnerki z którą spędzi resztę życia. Dariusz przyznaje, że brakuje mu bliskości drugiego człowieka.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x