Tak Dorota Wellman wyglądała w młodości! Bardzo się zmieniła

POPULARNE DZIŚ

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. W mediach społecznościowych pojawiło się jej archiwalne zdjęcie. Twarz TVN miała wtedy 34 lata i pracowała w TVP.

Dorota Wellman od lat jest związana ze stacją TVN. Wraz z Marcinem Prokopem prowadzi „Dzień Dobry TVN” i bez wątpienia są jedną z ulubionych par widzów programu. 61-latka jednak nie zawsze była związana z kanałem TVN.

Niektórzy mogą pamiętać, że Dorota Wellman do 2007 roku pracowała w Telewizji Polskiej. Mogliśmy ją oglądać między innymi w „Gońcu” i „Tylko w jedynce”. Dziennikarka pojawiła się też w śniadaniówce TVP, „Pytanie na śniadanie”. Co ciekawe, również w towarzystwie Marcina Prokopa.

Dorota Wellman w 1995 roku pracowała dla TVP

Teraz wiadomo już, że Dorota Wellman nie darzy Telewizji Polskiej sympatią i współpracuje z TVN. Można spodziewać się, że ta sytuacja raczej się nie zmieni. Jednak można trochę powspominać, na jednym z profili na Instagramie pojawiło się zdjęcie dziennikarki z tamtych czasów.

Na fotografii widzimy Dorotę Wellman, gdy miała 34 lata. Zdjęcie pochodzi z 1995 roku i trzeba przyznać, że dziennikarka nie przypomina tam aktualnej siebie. Kadr pochodzi z magazynu „Goniec”.

Dorota Wellman w młodości, 1995 "Goniec", luty 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x