Niestety, lecz wydarzyło się to, czego obawiano się przed dzisiejszym meczem reprezentacji Polski z Turcją. Robert Lewandowski, kapitan naszej kadry, zszedł z boiska z nietęgą miną. Co dokładnie wydarzyło się na początku towarzyskiego starcia z Turkami?
Polska po zwycięstwie nad Ukrainą 3:1 przystąpiła do ostatniego testu przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy w Niemczech. Niestety, ale po kontuzji Arkadiusza Milika i potwierdzeniu jego absencji na Euro 2024, teraz ogromne problemy spadły na naszego kapitana.
Polska – Turcja: kontuzja Lewandowskiego tuż przed Euro 2024
Już po dwóch kwadransach Lewandowski został zmieniony przez młodego Kacpra Urbańskiego. Snajper Barcelony zasygnalizował ból w nodze i kiedy sztab medyczny podbiegł mu pomóc, ten zdecydował, że nie będzie w stanie kontynuować meczu.
Nie wiadomo, jak poważny jest uraz 35-latka, ale jeżeli na tyle poważny, że nie będzie mógł jechać na turniej do Niemiec, to Michała Probierza czeka spory ból głowy. Na domiar złego kontuzji doznał także Karol Świderski, który dzisiaj strzelił gola.
W trakcie celebracji źle stanął i musiał zostać zmieniony. Limit pecha, miejmy nadzieję, już wyczerpaliśmy.
Pierwsze starcie na Euro 2024 czeka nas już w najbliższą niedzielę o 15:00. Rywalem będzie reprezentacja Holandii.