Giertych: Jarku nie uciekaj, czas to rozstrzygnąć

Startujący w wyborach parlamentarnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej Roman Giertych nawołuje do publicznej debaty prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Roman Giertych nie poddaje się w staraniach, by namówić Kaczyńskiego do wspólnej wymiany poglądów przed kamerami i oczami milionów Polaków.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Prezes nie jest chętny na takie rozwiązanie i pytany o to skutecznie odwraca kota ogonem, twierdząc, że Giertych nie jest godnym kandydatem do rozmowy.

Giertych zwraca się do Kaczyńskiego

Odkąd były lider Młodzieży Wszechpolskiej ogłosił, iż zamierza wystartować w wyborach parlamentarnych z listy KO, ciągle jego celem jest debata z Kaczyńskim.

Obaj panowie będą reprezentować swoje partie w okręgu świętokrzyskim. Kaczyński jest rzecz jasna „jedynką” na liście PiS.

„Jarku w każdej chwili o każdej porze dnia, w dowolnym miejscu świętokrzyskiego, Polski lub świata jestem gotowy na debatę. Nie uciekaj, nie chowaj się za Policją, nie bój się. Walczymy już tyle lat. Czas to rozstrzygnąć!” – pisze Giertych na Twitterze.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły