Strona głównaOpinieNajman odpowiada Adamkowi. "Znowu się przypieprzasz"

Najman odpowiada Adamkowi. „Znowu się przypieprzasz”

Marcin Najman znowu w formie, chociaż niekoniecznie tej sportowej. Polski pięściarz przebywa obecnie na wakacjach, ale nawet poza granicami kraju nie daje odpocząć słownie swoim opontentom.

Swego czasu głośno było o potencjalnej walce Najmana z Tomaszem Adamkiem, niezwykle utytułowanym polskim pięściarzem, który dzierżył pas mistrza świata poważnej federacji bokserskiej.

Adamek arogancko wypowiadał się na temat Najmana tak jak zresztą lwia część środowiska sportowego nad Wisłą. Najman nigdy nie pozostawał mu dłużny, twierdząc, że w boksie nie miałby szans, ale już na zasadach MMA pokonałby Adamka.

Najman kontruje Adamka

W jednym z wywiadów Adamek stwierdził, że Najman nie byłby dla niego poważnym rywalem i taką walkę wygrałby w 10 sekund. Na odpowiedź jednego z najpopularniejszych częstochowian nie przyszło nam czekać długo.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Adamek, no i znowu się przypieprzasz. No i powiedz mi czy to ja gdzieś cię zaczepiam czy ty mnie? – powiedział Najman.

„Adamek ciągle powtarza Stany to, w Stanach tak, bo w Stanach wiedzą lepiej. Adamek, po co Ty tu w ogóle przylatujesz i ciągle to samo gadasz, jak to tam w Stanach super? To tam se walkę pożegnalną zorganizuj i to tam sobie negocjuj walkę we Freak Fightach. Skoro tam tak super” – czytamy na Twitterze samozwańczego cesarza polskiego MMA.

Czytaj także:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy