Najman odpowiada Adamkowi. „Znowu się przypieprzasz”

Marcin Najman znowu w formie, chociaż niekoniecznie tej sportowej. Polski pięściarz przebywa obecnie na wakacjach, ale nawet poza granicami kraju nie daje odpocząć słownie swoim opontentom.

Swego czasu głośno było o potencjalnej walce Najmana z Tomaszem Adamkiem, niezwykle utytułowanym polskim pięściarzem, który dzierżył pas mistrza świata poważnej federacji bokserskiej.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Adamek arogancko wypowiadał się na temat Najmana tak jak zresztą lwia część środowiska sportowego nad Wisłą. Najman nigdy nie pozostawał mu dłużny, twierdząc, że w boksie nie miałby szans, ale już na zasadach MMA pokonałby Adamka.

Najman kontruje Adamka

W jednym z wywiadów Adamek stwierdził, że Najman nie byłby dla niego poważnym rywalem i taką walkę wygrałby w 10 sekund. Na odpowiedź jednego z najpopularniejszych częstochowian nie przyszło nam czekać długo.

– Adamek, no i znowu się przypieprzasz. No i powiedz mi czy to ja gdzieś cię zaczepiam czy ty mnie? – powiedział Najman.

„Adamek ciągle powtarza Stany to, w Stanach tak, bo w Stanach wiedzą lepiej. Adamek, po co Ty tu w ogóle przylatujesz i ciągle to samo gadasz, jak to tam w Stanach super? To tam se walkę pożegnalną zorganizuj i to tam sobie negocjuj walkę we Freak Fightach. Skoro tam tak super” – czytamy na Twitterze samozwańczego cesarza polskiego MMA.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły