Hanna Lis o Polakach: mają IQ pantofelka

Hanna Lis, wieloletnia dziennikarka kojarzona z Polsatem, w ostatnim czasie często udziela się w mediach społecznościowych. Komentuje bieżące wydarzenia polityczne, nie kryjąc przy tym swoich sympatii i antypatii.

Sympatią bez wątpienia nie darzy Jarosława Kaczyńskiego. Ten akurat fakt nie może być wielkim zaskoczeniem, gdyż bardzo wielu publicystów ze środowiska Lis – mówiąc  oględnie – nie przepada za liderem Prawa i Sprawiedliwości

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

POPULARNE DZIŚ: Strzelanina w centrum Poznania. Świadek nagrał moment zabójstwa

Była żona Tomasza Lisa i twarz „Wydarzeń” sprzed lat zaatakowała jednak również tych, którzy na obecną władzę głosują. W minionych wyborach było to „bagatela” 8 milionów ludzi, czyli 43,59 głosujących. Co takiego na ich temat sądzi dziennikarka? 

Otóż poddaje w wątpliwość inteligencję Polaków, którzy noszą się z zamiarem ponownego oddania głosu na PiS. Jednocześnie Hanna Lis staje w obronie Platformy Obywatelskiej

– „PO to komuna”, mówi jegomość, który wrzucił do Trybunału Konstytucyjnego komunistycznego prokuratora Piotrowicza. Trzeba mieć IQ pantofelka, żeby łykać te brednie. Pytanie jak liczna jest populacja pantofelków w Polsce – pyta, chyba retorycznie, Hanna Lis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły