Oto, jak Ida Nowakowska traktuje Edytę Herbuś. Egurrola wszystko ujawnił

TYLKO U NAS. Mamy nowe, najświeższe z możliwych informacje na temat nagrań do programu You can dance – Nowa generacja 2. Agustin Egurrola udzielił wypowiedzi dziennikarzom portalu mPress.pl. Zapytaliśmy m.in. o to, jakie są stosunki pomiędzy Idą Nowakowską a Edytą Herbuś. Ta pierwsza chciała przecież poprowadzić taneczne show. TVP postawiło jednak na Herbuś. 

Wiele w ostatnich tygodniach pisało się o tym, że Ida Nowakowska niekoniecznie jest zadowolona z faktu, iż zastąpiono ją Edytą Herbuś w roli prowadzącej młodzieżową wersję programu You can dance. Spekulowano nawet, że obrażona Nowakowska rozważa rezygnację z udziału w nagraniach. 

Koroniewska i Dowbor pokazali swój dom w Hiszpanii. Piąte zdjęcie zwala z nóg

Na tego typu doniesienia internauci reagowali zwykle złością. Zarzucając Idzie Nowakowskiej, że jest „księżniczką”, która jest wściekła, gdyż publiczny nadawca nie spełnił jej kaprysu. Jak traktuje swoją następczynię – Edytę Herbuś? Całą prawdę ujawnił nam Agustin Egurrola – jeden z trójki (obok Kasi Cichopek i właśnie Idy) jurorów programu. 

Egurrola ujawnił, jak Ida Nowakowska traktuje Edytę Herbuś na planie „You can dance – Nowa generacja 2”

Mówiono, że na planie panuje toksyczna atmosfera. Ida Nowakowska miała sprawiać wrażenie wręcz obrażonej. Z kolei Edyta Herbuś nie czuć się zbyt komfortowo w sytuacji, w której koleżanka z planu patrzy na nią „spod byka”. 

Roksana Węgiel zmasakrowała Michała Szpaka. Były gwiazdor "The Voice of Poland" na łopatkach

– Absolutnie nie zauważyłem czegoś takiego, jak niezadowolenie Idy. Myślę, że ona jest szczęśliwa, że może być w jury takiego programu jak You can dance. Prowadziła wiele programów – powiedział w rozmowie z mPress.pl Agustin Egurrola. Ida Nowakowska na planie pojawia się uśmiechnięta i zadowolona z roli, jaką pełni w tanecznym show.

Egurrola zdementował ponadto pogłoski o nienajlepszej atmosferze na planie. – Atmosfera na planie jest bardzo dobra – zapewnił nas znany choreograf. Dodał, że oczywiste jest, że w tego typu programach są i muszą być emocje, gdyż jest to przecież rywalizacja i każdy chce wyrazić swoje zdanie. Natomiast jeśli mowa o „toksycznej atmosferze” panującej rzekomo podczas nagrań, Egurrola zdecydowanie zaprzecza. 

Nowakowska kłóci się z Cichopek? 

Media plotkarskie donosiły także w ostatnich dniach, że już od początku nagrań do You can dance – Nowa generacja 2, dochodziło do ostrych sprzeczek pomiędzy jurorkami. Konkretnie właśnie Idą Nowakowską i Katarzyną Cichopek. Co na to trzeci członek jury? 

Otóż Agustin Egurrola podkreśla, że w tego typu show – zwłaszcza tanecznych – zawsze są emocje i ktoś zawsze za jednym kandydatem opowiada się bardziej, za innym mniej. Absolutnie jednak nie mają miejsca sceny, do których nie powinno dochodzić. Z wypowiedzi tanecznego eksperta jasno wynika, że media nieco wyolbrzymiają rzekome konflikty. Nagrania przebiegają natomiast w bardzo miłym klimacie. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx