Ile zarabiają polscy prezenterzy? W grę wchodzą ogromne kwoty

POPULARNE DZIŚ

Polscy prezenterzy na co dzień zarabiają w różnych programach rozrywkowych. Twarze tych najpopularniejszych kojarzą wszyscy. Od lat mamy okazję oglądać ich w telewizji i nie tylko. Oprócz ich głównego źródła zarobków, podejmują się też prac dodatkowych. Ile zarabiają najpopularniejsi polscy prezenterzy?

Wiadomo nie od dziś, że programy rozrywkowe to nie jedyne źródło dochodów w zawodzie prezentera. Prowadzą oni też różne wydarzenia. W ostatnich latach ta branża podupadła w związku z pandemią, lecz media społecznościowe pozwoliły im nadal działać.

Najlepiej zarabia Krzysztof Ibisz i Tomasz Kammel. Oprócz ich głównego źródła dochodu, którym są programy rozrywkowe, mężczyźni prowadzą przeróżne konferencje. Okazuje się, że na jednym takim wydarzeniu są w stanie zarobić aż 30 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że kwota jest ogromna, jeżeli mówimy o jednym dniu.

Ile zarabia Maciej Kurzajewski?

Marcin Prokop może liczyć na podobne wynagrodzenie, w ciągu jednego dnia może zarobić około 25 tysięcy złotych. Maciej Kurzajewski i Maciej Dowbor dostają zazwyczaj 20 tysięcy złotych za konferencję. Trzeba wziąć pod uwagę to, że prezenterzy mogą w ciągu miesiąca obsłużyć kilka takich wydarzeń.

Łatwo można wyliczyć, że prace dodatkowe przynoszą im wielkie pieniądze. Biorąc pod uwagę, że to nie jedyne źródło ich dochodów, prezenterzy zgarniają naprawdę ogromne kwoty za miesiąc swojej pracy.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x