Jacek Murański zaskoczył wszystkich. Ta decyzja wzbudza kontrowersje

POPULARNE DZIŚ

Jacek Murański potwierdził kolejne doniesienia, które wzbudzają niemałe emocje. Oczywiście przede wszystkim ze względu na fakt, iż dotyczą Mateusza Murańskiego. Przypomnijmy, że młody aktor i sportowiec zmarł w lutym. Zdecydowanie przedwcześnie, gdyż miał zaledwie 29 lat.

Przed nieco ponad 3 miesiącami śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całym krajem. W tragiczne doniesienia uwierzyć nie mogli zarówno bliscy oraz znajomi mężczyzny, jak i jego fani. A tych posiadał nie tylko wśród pasjonatów sztuk walki, ale i widzów serialu Lombard. Życie pod zastaw.

Po kilku tygodniach opinia publiczna zdążyła już nieco oswoić się z tym, że Mateusza nie ma wśród nas. Natomiast wiele negatywnych komentarzy generują działania Jacka Murańskiego. Ten jednak zapewnia, że wszystkie jego decyzje podyktowane są troską o godną pamięć po ukochanym synu.

Ojciec Mateusza Murańskiego podjął zaskakującą decyzję

W nocy z czwartku na piątek 26 maja 2023 r. Jacek Murański oficjalnie potwierdził krążące od kilku dni pogłoski. Mowa o planowanych pracach nad pełnometrażowym filmem o życiu Mateusza Murańskiego.

O ile nikogo szczególnie nie dziwi, że Jacek Murański zgodził się na współpracę z wytwórnią, która złożyła taką propozycję, o tyle wielu internautów zastanawia się czy nie jest na to odrobinę za wcześnie. „Muran” twierdzi, że celem będzie stworzenie filmu podobnego do tego, jaki o Annie Przybylskiej wyprodukowała TVP.

Kontrowersje wzbudziła już jego marcowa decyzja o tym, że będzie kontynuował udział w walkach typu freak fight, by zwycięstwami czcić pamięć o Mateuszu. Mogę powiedzieć jeszcze jedno – pewnie czym doprowadzę do wściekłości tych hejterów. Pamięć Mateusza będzie też uwieczniona na dużym ekranie, ponieważ duża grupa medialna zwróciła się do mnie z propozycją by upamiętnić historię życia Mateusza w postaci pełnometrażowego filmu i dzisiaj została podpisana taka umowa. Będzie Mateusz uwieczniony, będzie to coś podobnego jak film co TVP zrobiło o Ani Przybylskiej – powiedział Murański, cytowany przez mma.pl.

„Stary Muran” tęskni za zmarłym synem

W ostatnich tygodniach praktycznie nie ma dnia, by Jacek Murański nie wspominał o swoim ukochanym synu. Czy to w mediach społecznościowych, czy w udzielanych wywiadach.

Udostępniając na swoim facebookowym profilu artykuł o tym, że film o życiu Mateusza Murańskiego faktycznie powstanie, załączył poruszający opis:

Mateusz Murański film Jacek Murański 26 maja 2023

„CZŁOWIEK TAK DŁUGO ŻYJE W NASZYCH SERCACH JAK DŁUGO TRWA PAMIĘĆ O NIM. A pamięć o Tobie moje dziecko będzie trwała wiecznie”.

Najnowsze artykuły