Jarosław Kaczyński: dziś 12-latki są lesbijkami

Prezes Jarosław Kaczyński kontynuuje swój objazd po kraju. Dziś szef PiS odwiedził Wadowice, gdzie – tradycyjnie – przywitały go grupy i entuzjastów, i protestujących zwolenników opozycji. Z ust prezesa po raz kolejny wydostały się jednak dziwne słowa. Mówił o 12-letnich lesbijkach. 

POPULARNE DZIŚ: Lewandowska zarabia krocie po przenosinach do Barcelony. „Trafiła na żyłę złota”

Lider Prawa i Sprawiedliwości nie spuszcza nogi z gazu. Jeszcze nie opadł kurz po jego słowach o młodych polskich kobietach „dających w szyję”, czym rujnują przyrost naturalny. Dziś natomiast odwiedził Wadowice, gdzie… zaczął wywód o 12-letnich dziewczynkach, które są lesbijkami.

Kaczyński o 12-letnich lesbijkach

Kobiety nie mają w ostatnich dniach łatwo. Tym jednak razem oberwało się tym, które nie zdążyły jeszcze dojrzeć. Szef PiS-u stwierdził bowiem, że coraz szerszym zjawiskiem wśród 12-latek jest homoseksualizm.

– Niestety te zjawiska już w Polsce się szerzą. Gdzie 12-letnie dziewczynki ogłaszają się lesbijkami – rozpoczął Jarosław Kaczyński dodając, że ani on, ani jego ludzie, nie chcą takiego kraju.

W dalszej części wypowiedzi Jarosław Kaczyński usiłował przytoczyć jedną z sytuacji, jaka spotkała go podczas spotkania wyborczego. Nieco się jednak „zapętlił”. Stąd były szef MSZ, eurodeputowany Platformy Obywatelskiej – Radosław Sikorski – zapytał jedynie: – Ale o co mu chodzi?

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lena
Lena
4 miesięcy temu

Czy ten człowiek jest jeszcze poczytalny? 😮 😮 😮 😮

Łukasz
Łukasz
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  Lena

Obawiam się że od dawna nie jest

Wera
Wera
4 miesięcy temu

Niech on już zniknie na zawsze. To będzie szczęśliwy dzień

mitex
mitex
4 miesięcy temu

Nikt już nie chce ruszać starego geja a atakują go hormony więc wyżywa się na kobietach i 12 letnich dzieciach

Anna
Anna
4 miesięcy temu

Chodzi o prawdę. Więcej prawdy można znaleźć oglądając film ,,Syn Królowej Śniegu ” . Prawda bywa porażająca dlatego niektórych wk.rwia !

5
0
Skomentuj ten artykułx