Jaś Kapela ma apel do producenta piwa Tyskie. Powinni przestać sponsorować Kanał Sportowy

Kompania Piwowarska jest kolejnym (po browarze Okocim należącym do Carlsberga) piwnym sponsorem „Hejt Parku” na Kanale Sportowym. To nie podoba się Jasiowi Kapeli, który już blisko 2 tygodnie temu został boleśnie wypunktowany w tymże programie. Wypunktowania tego dokonał Krzysztof Stanowski – współzałożyciel i współwłaściciel Kanału. 

CZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Stanowski ujawnił, ile zarobił na programie z Jasiem Kapelą. „Na razie 22 tys. zł z samego YouTube”

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Jaś Kapela tuż po wizycie w „Hejt Parku” odwiedził Malinę Błańską. Na feministycznym kanale opowiadał m.in. o swojej wizycie u Krzysztofa Stanowskiego, a także krytycznych głosach, jakie go po niej dosięgnęły.

Jaś Kapela kontra Kompania Piwowarska

40-letni Jaś uważa, że ci, którzy nie chcą łożyć na opiekę zdrowotną dla artystów, nie mają racji mówiąc o jakimkolwiek wyborze. Poeta tłumaczył wyraźnie zafascynowanej Malinie Błańskiej, że ci wszyscy oburzeni widzowie Kanału Sportowego wcale nie decydują sami o tym, na co wydają pieniądze. Bo:

  • I tak łożą już na kulturę ze swoich podatków, o czym pewnie nie wiedzą, więc powinni oddawać jeszcze więcej
  • O ich zakupach decydują algorytmy, a nie oni sami
  • Być może nawet piją piwo Tyskie, bo zobaczyli je u Stanowskiego

Ale najlepsze wjechało dopiero później. Kapela poddał bowiem w wątpliwość etyczność wspierania przez producenta piwa Tyskie programu „Hejt Park”. Tego samego, w którym łapczywie chwytał kolejne stuzłotówki rzucane na stół przez Krzysztofa Stanowskiego.

– […] W ogóle jestem ciekaw, dlaczego Kompania Piwowarska zdecydowała się wesprzeć tego rodzaju program. Czy nie widzi problemu etycznego z tym, że prowadzący obraża gości, obraża kobiety. Właściwie we wszystkich odcinkach, które oglądałem Stanowski obrażał jakąś kobietę – mówił oburzony Jaś Kapela.

A czy pieniądze zarobione w tak nieetyczny sposób przypadkiem nie śmierdzą?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx