Elżbieta Jaworowicz na wylocie z TVP? Media: wiadomo, kiedy odchodzi

Znana dziennikarka Elżbieta Jaworowicz po kilku dekadach pracy w Telewizji Polskiej może wkrótce opuścić jej szeregi. Nie wiadomo, czy w związku z tym zniknie też legendarny już program, który prowadziła z przerwami od 1983 roku, czyli „Sprawa dla reportera”. 

Program Jaworowicz cieszył się ogromną popularnością i co tydzień gromadził przed telewizorami miliony widzów, zachwycając swoją naturalnością i szokując poruszanymi tematami, które najczęściej dotyczyły problemów zwykłych, prostych ludzi.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

„Sprawa dla reportera” obecnie nie jest już tak pożądana przez widzów i jej oglądalność  znacząco osłabła. Być może odejście 77-letniej dziennikarki będzie gwoździem do trumny dla tego kontrowersyjnego pod wieloma względami programu.

TVP podziękuje Jaworowicz za współpracę

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal gwiazdy.mpress.pl, Jaworowicz ma zakończyć współpracę z TVP jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, jak władze Telewizji Polskiej potraktują autorski program kobiety. Być może zostanie on usunięty z ramówki, a być może będą istniały chęci jego reanimacji z kimś innym za sterami.

Złota era „Sprawy dla reportera”, jak i samej Jaworowicz przypada bez wątpienia na przełom tysiącleci. Dziennikarka zdobyła w latach 1999-2001 aż trzy prestiżowe Telekamery za swoją publicystyczną działalność.

Przeczytaj także:

Najnowsze artykuły