„Rolnik szuka żony”. Wiadomo, kto zakończył relację Kasi i Tomka

POPULARNE DZIŚ

Edycja 9 „Rolnik szuka żony” już za nami. Ostatni sezon show randkowego TVP zaowocował największą ilością par w historii programu! Jedna z najbardziej lubianych par niestety nie przetrwała próby czasu i ich związek się rozpadł. Kasia i Tomek nie są już razem i zdradzają, kto zakończył związek.

Niedawno mieliśmy przyjemność obejrzeć finałowy odcinek 9 już edycji, „Rolnik szuka żony”. Pod koniec 2022 roku dowiedzieliśmy się jakie pary powstały w tym sezonie programu. Na związek zdecydowali się między innymi Kasia i Tomek.

Kasia była jedną z kandydatek Tomka, jednak początkowo nie ona skradła serce rolnika. Mężczyzna postawił najpierw na Zuzannę, lecz okazało się, że kobieta nie jest jego wymarzoną wybranką. W finałowym odcinku show dowiedzieliśmy się, że rolnik poprosił Kasię o drugą szansę.

Tomek i Kasia z „Rolnik szuka żony” nie są już razem

Para przez pewien czas planowała wspólną przyszłość. Zakochani wydawali się naprawdę dobrze dopasowani. Jednak po pewnym czasie zaczęto plotkować o ich rozstaniu. Internauci w pewnym momencie zauważyli, że wspólne zdjęcia pary zniknęły z mediów społecznościowych.

Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie, okazało się, że fani mieli rację. Znajoma pary postanowiła zdradzić więcej szczegółów na temat zakończenia związku przez Tomka i Kasię. W tygodniku „Na żywo” możemy przeczytać, że to Kasia podjęła decyzję o rozstaniu.

– On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw – zdradziła znajoma Tomka.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x