Daniel Martyniuk planuje wesele. Tym razem ma być skromnie

POPULARNE DZIŚ

Syn Zenka Martyniuka był niejednokrotnie tematem artykułów na portalach plotkarskich. Jego wybryki były przedmiotem wielu dyskusji. Ostatnio temat jednak ucichł, Daniel Martyniuk ma teraz nową wybrankę i planuje ślub.

O Danielu Martyniuku zazwyczaj mówiło się w kontekście afer w których uczestniczył. Od pewnego czasu jednak próżno szukać informacji o jego nowych wybrykach. Syn sławnego Zenona Martyniuka przestał pakować się w kłopoty i planuje ślub ze swoją nową ukochaną, Faustyną.

O ślubie Daniela Martyniuka z Faustyną mówi się już od jakiegoś czasu. Latem 2022 roku para potwierdziła zaręczyny. Okazuje się, że Zenek Martyniuk nie chce inwestować dużej sumy pieniędzy w ślub swojego syna. Wybranka syna znanego discopolowca w wywiadzie z „Twoje Imperium” przyznała, że nie chce rezygnować z ceremonii.

Zenon Martyniuk nie zapłaci za wesele syna?

Teraz „Na Żywo” donosi, że rodzice zakochanych ustalają już szczegóły ślubu swoich dzieci. Ceremonia tym razem ma być skromniejsza niż w przypadku pierwszego ślubu Daniela Martyniuka. Impreza ma być kameralna i „bez fajerwerków”.

Najwyraźniej Danuta Martyniuk zmieniła zdanie o nowej wybrance syna. Jeszcze w 2020 roku wyjawiła, że nie przepada za Faustyną. Wygląda na to, że dziewczyna w niedługim czasie zostanie jej synową.

Zenon Martyniuk jakiś czas temu zapewniał, że drugiego wesela z podobnym rozmachem nie opłaci. Czas pokaże, czy discopolowiec dotrzyma słowa i będziemy świadkami skromnego wesela Daniela Martyniuka.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x