Strona głównaGwiazdyKlątwa "Kiepskich"? Smutne doniesienia o Bartoszu Żukowskim

Klątwa „Kiepskich”? Smutne doniesienia o Bartoszu Żukowskim

Bartosz Żukowski nie miał na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat łatwego życia. Problemy osobiste, finansowe, ciągnący się niemal w nieskończoność rozwód z żoną. Wieloletnia walka o podział majątku. Znany głównie jako Walduś ze „Świata według Kiepskich” aktor musiał również seryjnie żegnać kolegów z planu kultowego sitcomu, dzięki któremu zasłynął.

Przed dwoma dekadami poznaliśmy go jako zabawnego, wręcz przygłupiego Waldusia z Kiepskich. Idealnie wcielił się w tę rolę, choć w życiu prywatnym przejawiał postawy dokładnie odwrotne. Żukowski studiował nawet za oceanem, a na rzecz samorozwoju w pewnym momencie zrezygnował nawet z grania w Świecie według Kiepskich.

Ostatnie lata to jednak dla aktora udręka. Wspomniane spory z byłą już małżonką, kłopoty życiowe na wielu płaszczyznach. Aż w końcu osławione nagrania przedstawiające rzekomo proces eksmisji Żukowskiego z jego własnego mieszkania. W niedzielę, w dniu urodzin, Bartosza spotkał kolejny dramat.

Bartosz Żukowski kolejną ofiarą „klątwy Kiepskich”?

Jak nietrudno się zorientować, w ciągu zaledwie 3 ostatnich lat „wymarła” większość obsady głównych ról sitcomu „Świat według Kiepskich”. Co ciekawe, przez poprzednich 20 lat ekipa trzymała się bardzo dobrze. Wyjątkiem była leciwa już Krystyna Feldman (Babka Kiepska), która zmarła w 2007 roku, a także drugoplanowa postać listonosza Edzia (Bohdan Smoleń), którego pożegnaliśmy w 2016 r.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Później zaś zaszła istna czarna seria. 20 października 2020 zmarł Dariusz Gnatowski (serialowy Arnold Boczek). Zaledwie 3 miesiące później (27 stycznia 2021) kraj obiegły informacje o śmierci Ryszarda Kotysa (Marian Paździoch). Rzeczona „seria” dotknęła też – na szczęście nie w najgorszy z możliwych sposobów – Bartosza Żukowskiego.

Otóż Bartek zawsze bardzo przeżywał odejścia kolejnych kolegów i koleżanek z planu “Świata według Kiepskich”. Niestety w niedzielę 9 czerwca 2024 r. musiał przyjąć do wiadomości, że zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Internauci zaczynają kojarzyć wątki i pisać o… “klątwie Kiepskich”. Dlaczego?

Otóż Kipiel-Sztuka zmarła dokładnie w dzień urodzin Bartosza Żukowskiego. Jak natomiast wiemy – była ona jego serialową mamą. Czy to przypadek? Oczywiście, że tak. Zaszła jednak tak niewiarygodna koincydencja czasowa, że w rzeczoną “klątwę” wielu fanów “Świata według Kiepskich” w istocie zaczyna wierzyć. Żukowski urodził się 9 czerwca 1975. W niedzielę skończył zatem 49 lat.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy