Strona głównaSpołeczeństwoKolejna osoba z zarzutami w sprawie śmierci 8-letniego Kamilka

Kolejna osoba z zarzutami w sprawie śmierci 8-letniego Kamilka

Prokuratura nie pozostaje bierna nie tylko wobec bezpośredniego sprawcy tragedii Kamilka z Częstochowy. Do aresztu trafiła także jego partnerka. Teraz z kolei zarzuty usłyszała kolejna osoba zamieszana w tę sprawę. 

Media donoszą o kolejnych zatrzymaniach i zarzutach stawianych osobom, które nie zapobiegły i pośrednio doprowadziły do śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Chłopiec został zakatowany przez 28-letniego ojczyma. Początkiem kwietnia zmarł po 35 dniach walki o życie.

Kolejna osoba z zarzutami w sprawie śmierci 8-letniego Kamilka

Zarzuty dla kolejnej osoby ws. śmierci Kamilka. Artur J. stanie przed sądem

Media obiegły już wieści o zarzutach dla kolejnego mężczyzny związanego z dramatem, jaki rozgrywał się w Częstochowie. Polsat News i Radio ZET podały właśnie, że zarzuty w sprawie śmierci 8-letniego Kamilka usłyszał Artur J. Mieszkał on w lokalu, w którym doszło tragedii. Odpowie za nieudzielenie pomocy.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Arturowi J. zarzucono nieudzielnie pomocy zamieszkującemu wspólnie z nim 8-letniemu Kamilowi, który znajdował się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia. Prokuratura ustaliła, że „podejrzany nie interweniował, gdy Dawid B. dopuszczał się aktów przemocy wobec chłopca – poinformowali reporterzy Radia Zet.

Co mu grozi? Otóż w szczególnych okolicznościach mężczyzna mógłby mieć szczątkowe nadzieje na uniknięcie kary bezwzględnego pozbawienia wolności. Jednakże biorąc pod uwagę ogrom bestialstwa, a przede wszystkim medialność sprawy, najprawdopodobniej także na długie lata trafi do więzienia.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy