Wymowna sytuacja. Po meczu jeden ze Słowaków podszedł do Lewandowskiego

Euro 2020 zaczęło się dla nas tragicznie. W poniedziałek przegraliśmy 1-2 ze Słowacją i niemal pozbawiliśmy się szans na awans do 1/8 finału. Po zakończeniu meczu jeden ze słowackich piłkarzy – zamiast cieszyć się z kolegami – podszedł do Roberta Lewandowskiego, by poprosić o jego koszulkę. Zdjęcie jest naprawdę wymowne. 

  • Sieć obiega wymowne zdjęcie Roberta Lewandowskiego i jednego ze słowackich rywali
  • Ľubomír Šatka, 25-letni zawodnik Lecha Poznań, zamiast świętować sensacyjną wygraną wraz z kolegami, odszedł w kierunku „Lewego”
  • Internauci komentują ten gest jako świadczący o respekcie, jakim nasz napastnik cieszy się w świecie futbolu
  • Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej mPress

Robert Lewandowski to największa gwiazda naszej kadry narodowej. Ba! Napastnik Bayernu to jeden z najlepszych napastników świata. W meczu ze Słowacją nam jednak nie pomógł. A to jego słowaccy kibice najbardziej się obawiali. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

CZYTAJ TAKŻE: Dziś mecz Polska – Słowacja. Słowaccy kibice typują wynik, ich przewidywania zaskakują

Nasz napastnik został całkowicie zneutralizowany przez świetnie przygotowanych do meczu Słowaków. Przyznał to zresztą nawet ich trener, Štefan Tarkovič – bardzo dumny ze swojego zespołu. To, że przegraliśmy nie sprawiło jednak, że nasi południowi sąsiedzi stracili respekt do Roberta Lewandowskiego. 

Po końcowym gwizdku Słowacy padli sobie w ramiona. Radość była niesamowita, na boisko wbiegli nawet członkowie sztabu szkoleniowego. Nasi rywale celebrowali ważną wygraną tak, jakby co najmniej zdobyli medal. Jeden z nich odszedł jednak od bawiących się kolegów i podszedł do Roberta Lewandowskiego, by poprosić go o koszulkę. 

Koszulka Lewego ważniejsza od radości z kumplami – komentują tę sytuację pół-żartem sportowe profile w mediach społecznościowych.

Najnowsze artykuły