Lech Wałęsa o Tusku: to najlepszy polityk, jakiego Polska posiada

Lech Wałęsa był w czwartek gościem radia RMF FM. Były prezydent powiedział wprost, kogo popiera w kampanii przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi i rozwiał szereg wątpliwości.

Jak już powszechnie wiadomo, 4 czerwca Donald Tusk i jego środowisko polityczne zorganizuje wielki marsz antyrządowy. Flagowymi hasłami, jakie już teraz – na niespełna miesiąc przed wydarzeniem – głoszą politycy opozycji, jest drożyzna i „bezprawie”.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

To właśnie przeciw tym zjawiskom mają protestować przeciwnicy rządu Mateusza Morawieckiego. Zdaniem ich lidera – Donalda Tuska – wyłącznie Prawo i Sprawiedliwość oraz koalicjanci są odpowiedzialni za sytuację gospodarczą, w jakiej znalazła się Polska.

Wałęsa o Tusku: to najlepszy polski polityk, będę na marszu 4 czerwca

W ostatnich dniach media obiegały spekulacje, według których rzekomo sympatie polityczne Lecha Wałęsy nagle skierowały się na Polskę 2050 Szymona Hołowni. Legendarny przywódca „Solidarności” zaprzeczył jednak tym pogłoskom.

Stwierdził wprost, że nie widzi obecnie na polskiej scenie politycznej lepszego fachowca, niż Donald Tusk. Ponadto raz jeszcze potwierdził swoją obecność na zaplanowanej na 4 czerwca 2023 r. manifestacji. 

– Ja nie jestem zmienny, ja popieram Tuska. To jest najlepszy polityk, jakiego Polska posiada dzisiaj – powiedział Lech Wałęsa. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły