Lewandowski po porażce z Albanią: Chcę przeprosić kibiców. Ja też nie dałem rady

Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski zabrał głos po wczorajszej klęsce biało-czerwonych w Tiranie. Polska przegrała z Albanią 0:2 w meczu eliminacji Euro 2024 i teraz musi drżeć o awans.

Reprezentacja Polski musiała wygrać wczorajszy mecz jeżeli chciała jeszcze myśleć o bezpośrednim awansie na czerwcowy turniej w Niemczech. Nasi kadrowicze nie udźwignęli jednak tej presji i zaliczyli kolejny fatalny występ.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Atmosfera wokół reprezentacji jest bardzo zła. Kibice odwrócili się od piłkarzy i przestają wierzyć już w jakąkolwiek poprawę. Ostatnie wyniki podopiecznych Fernando Santosa są katastrofalne.

Lewandowski się kaja

Wczoraj przed kamerami stanął kapitan Robert Lewandowski, by szczerze porozmawiać o przyczynach porażki. 35-latek tym razem wyjątkowo nie gryzł się w język.

– Zdajemy sobie sprawę, że zawiedliśmy. Ja sam też nie dałem rady i mogę posypać głowę popiołem. Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten mecz. Staraliśmy się, chcieliśmy, ale czuliśmy bezradność i bezsilność. Zawiedliśmy kibiców i za to możemy ich przeprosić – powiedział Lewandowski dla Polsatu Sport.

Warto dodać, że tuż po zakończonym meczu grupa polskich fanów zgromadzonych na stadionie w Tiranie apelowała do Lewandowskiego, by ten do nich przyszedł i porozmawiał. Bezskutecznie.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły