Strona głównaOpinieMałgorzata Zych przeprasza... Władimira Putina

Małgorzata Zych przeprasza… Władimira Putina

Małgorzata Zych, która została usunięta z list opozycyjnego paktu senackiego, wydała szokujące oświadczenie. Działaczka przeprosiła w nim bowiem Władimira Putina.

Zych miała startować z ramienia PSL jako kandydatka w wyborach do Senatu, jednak zostało to odwołane. Jej działalność nie podobała się wielu osobom i budziła sporo wątpliwości.

Nie ma chyba w tym przesady, skoro Zych w jednym oświadczeniu nazywa Władimira Putina zbrodniarzem wojennym, a w kolejnym przeprasza go za to.

Szokujące przeprosiny

„Nie jest zgodne z wartościami demokratycznego państwa prawa oraz wartościami chrześcijańskimi nazywanie obecnie Prezydenta Rosji Władimira Putina zbrodniarzem wojennym” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym w sobotę przez Zych.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Zych dodała także, że jedynie Bóg może osądzać drugiego człowieka: „Każdy człowiek, dopóki żyje, ma prawo do nawrócenia. Dlatego, aby mieć czyste sumienie, przepraszam Prezydenta Rosji Władimira Putina.”

Czytaj także:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy