Małgorzata Zych przeprasza… Władimira Putina

Małgorzata Zych, która została usunięta z list opozycyjnego paktu senackiego, wydała szokujące oświadczenie. Działaczka przeprosiła w nim bowiem Władimira Putina.

Zych miała startować z ramienia PSL jako kandydatka w wyborach do Senatu, jednak zostało to odwołane. Jej działalność nie podobała się wielu osobom i budziła sporo wątpliwości.

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

Nie ma chyba w tym przesady, skoro Zych w jednym oświadczeniu nazywa Władimira Putina zbrodniarzem wojennym, a w kolejnym przeprasza go za to.

Szokujące przeprosiny

„Nie jest zgodne z wartościami demokratycznego państwa prawa oraz wartościami chrześcijańskimi nazywanie obecnie Prezydenta Rosji Władimira Putina zbrodniarzem wojennym” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym w sobotę przez Zych.

Zych dodała także, że jedynie Bóg może osądzać drugiego człowieka: „Każdy człowiek, dopóki żyje, ma prawo do nawrócenia. Dlatego, aby mieć czyste sumienie, przepraszam Prezydenta Rosji Władimira Putina.”

Czytaj także:

Najnowsze artykuły