Mateusz Borek o wywiadzie Lewandowskiego: mógł z tym poczekać

Słynny polski dziennikarz, jeden ze współzałożycieli Kanału Sportowego Mateusz Borek, odniósł się do wczorajszego wywiadu udzielonego przez Roberta Lewandowskiego dla telewizji Eleven Sports.

Zdania na temat wywiadu Lewandowskiego w społeczeństwie są podzielone. Niektórym kibicom spodobała się szczerość 35-latka, który skrytykował PZPN i zarzucił kolegom z reprezentacji braki w charyzmie.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Inni z kolei zobaczyli w najlepszym polskim piłkarzu egoistę, który notorycznie wybiela siebie i swoje otoczenie, aby za wszelką cenę zrzucić winę na resztę.

Borek zdziwiony timingiem wywiadu

Swoje zdanie na ten temat wyraził Mateusz Borek, który prywatnie zna się z Lewandowskim bardzo dobrze. Czołowego sportowego opinionistę nie zdziwiła treść wywiadu, lecz jego timing.

– Zdziwił mnie timing tego wywiadu, ponieważ za dwa dni rozpoczyna się zgrupowanie. Znowu trzeba stanąć z drużyną. Robert wejdzie w poniedziałek jako największa gwiazda tego zespołu, jako kapitan. Stanie obok niego Skorupski, którego nazwał kłamcą. Nie wiem też, jaki stosunek do tego co usłyszeli, będą mieć ci młodzi chłopcy z kadry – powiedział Borek dla FANSPORTU TV.

– Myślę, że Robert mógł jeszcze poczekać z tym wywiadem kilka dni i udzielić go na przykład po meczu z Albanią – dodał.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły