Dramatyczny apel Marcina Mroczka. Gwiazdor „M jak miłość” błaga o pomoc

Marcin Mroczek nieodzownie kojarzony jest z serialem „M jak miłość”, w którym od ponad dwóch dekad występuje wraz z bratem bliźniakiem. Aktor zwrócił się do internautów z iście dramatyczną prośbą.

Bracia Mroczek to rodzeństwo, które zna prawdopodobnie każdy Polak. Serial, dzięki któremu zyskali popularność przynajmniej raz – co do tego nie ma wątpliwości – zobaczył każdy, kto czyta ten tekst. Albowiem od lat jest to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP.

Mało kto spodziewał się jednak (zapewne włącznie z samym Mroczkiem), że po tak wielu latach aktywności w mediach, aktor będzie musiał zwrócić się do internautów z prośbą o pomoc w dość nietypowej sprawie.

Fani ostatnią deską ratunku dla aktora z „M jak miłość”? Mroczek podał konkrety

Co prawda Marcin Mroczek nie bił rekordów popularności w mediach społecznościowych, ale – jak większość z nas – korzystał z nich. Jednakże do pewnego momentu. Jak bowiem twierdzi, w jednej chwili stracił dostęp do swojego konta. Co ciekawe, aby przekazać fanom swój apel, musiał poprosić o pomoc brata.

Zaniepokojony Marcin Mroczek powiedział (pojawił się krótki klip wideo), że Facebook zablokował mu dostęp do jego osobistego profilu. Powodem miała być rzekomo fałszywa tożsamość. Gwiazdor „M jak miłość” postąpił zgodnie z instrukcjami generowanymi przez system, przesłał do administracji serwisu swój dokument tożsamości, jednak przez kilka tygodni… jego odwołanie nie zostało rozpatrzone. Niestety – blokady w tym serwisie społecznościowym, bez podania przyczyny i możliwości odwołania, są dziś coraz częstsze.

– Dzisiaj korzystam z profilu mojego brata, bo kilkanaście dni temu Facebook zablokował mój prywatny profil „Marcin Mroczek” – tłumaczy Marcin Mroczek.

„Mówią, żebym walczył do końca”

Jak dodał, nie może uzyskać dostępu także do swojego fanpage’a oraz konta na Instagramie.

Mroczek chyba dopiero teraz zdał sobie sprawę, jak trudna batalia przed nim. Nie od dziś jest przecież oczywiste, że skontaktowanie się z administracją największych serwisów społecznościowych graniczy z cudem. Natomiast odpowiedzi na odwołania przychodzą po kilku dniach, miesiącach, latach, a czasami w ogóle.

– Niektórzy doradzali, żeby być wytrwałym i walczyć do końca. Być może znajdziecie trochę czasu i pomożecie zgłosić ten problem. Moje konto było zarejestrowane pod nick: Marcin Mroczek i mail: mroniek.m@gmail.com – sprecyzował odtwórca roli Piotra w serialu „M jak miłość”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx