Marzena Kipiel-Sztuka przekazała świetne wieści. Fani są zachwyceni

POPULARNE DZIŚ

W drugiej połowie bieżącego roku media niemal oszalały na punkcie Marzeny Kipiel-Sztuki. A konkretniej: na punkcie jej fatalnej sytuacji życiowo-materialnej. Była gwiazda „Kiepskich” znów zabrała głos.

Świat według Kiepskich dał jej ogromną popularność. W rolę Halinki wcielała się przez ponad 20 lat. Sitcom się jednak skończył, nadeszła pandemia, a wielu ludziom po prostu zabrakło chęci do życia.

Nowe informacje w sprawie Kipiel-Sztuki

Wśród takich właśnie osób była Marzena Kipiel-Sztuka. Wieloletnia gwiazda Polsatu popadła w stany depresyjne, a przez moment borykała się ze sporymi kłopotami finansowymi. Gdy informacje te wydostały się do opinii publicznej – zarówno dziennikarze, jak i odbiorcy, niemal skazali aktorkę na całkowity niebyt.

Ta jednak zebrała się w sobie i w końcu skomentowała prawdziwe, lub też nie, doniesienia na swój temat. Potwierdziła w prawdzie, że nie tak dawno miała spore problemy. Zarówno zdrowotne (wspomniane wyżej), jak i materialne. – Teraz wszystko u mnie w porządku – powiedziała zwięźle w rozmowie z dziennikarzem mPress.pl.

Aktorka nie chce jednak rozmawiać o swoim życiu prywatnym. Być może zdaje sobie sprawę, że w ten sposób tylko dawałaby pożywkę mediom plotkarskim i ułatwiła mnożenie plotek oraz spekulacji. Wygląda zatem na to, że Marzena Kipiel-Sztuka ustabilizowała już swoją sytuację. Zresztą już kilka tygodni temu apelowała do fanów, by pod żadnym pozorem nie uruchamiali kolejnych „zrzutek” na jej rzecz. Ciekawostką jest ponadto, że początkiem przyszłego roku Kipiel-Sztuka ma otrzymać angaż w jednym z seriali Polsatu.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x