Morawiecki pokazał swój list do syna: „Zostawiłem ci pieniądze…”

POPULARNE DZIŚ

Mateusz Morawiecki opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie listu, jaki dziś rano zostawił dla swojego najmłodszego synka. Wskazał w nim m.in., że zostawił pieniądze na zakup prezentu z okazji Dnia Matki. Zasugerował też córce, co powinna zrobić w ten szczególny dzień.

Wpis premiera Mateusza Morawieckiego niemal od razu wzbudził lekkie drwiny. Choć najpewniej efekt komiczny był niezamierzony. Polityk – na co szybko zwrócili uwagę internauci – wspomina o pieniądzach nawet w korespondencji do swojego dziecka.

Nie bez przyczyny uszczypliwi twórcy memów już kilka lat temu nadali premierowi pseudonim „VATeusz”. Natomiast pisząc zupełnie poważnie: tematem porannego wpisu Prezesa Rady Ministrów był Dzień Matki.

Morawiecki zostawił dzieciom list i… pieniądze

„Pamiętajcie, że dziś Dzień Mamy! Nie ma wymówek” – napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki. Pod spodem natomiast załączył zdjęcie krótkiej notki, jaką pozostawił dla swojego syna i córki przed wyjściem do pracy.

„Ignaś, musiałem wyjść wcześniej, zostawiam pieniądze na kwiaty dla mamy – ukochaj ją mocno. Madzia, jak wrócisz to przygotuj jakąś miłą niespodziankę – dziś 26 maja – Dzień Matki!” – napisał do swoich dzieci.

Najnowsze artykuły