Prawica wytacza ciężkie działa. Sugerują, kto zabił Andrzeja Leppera

Nowe fakty w sprawie śmierci Andrzeja Leppera? Wydawało się, że kilkanaście lat po tragicznych zdarzeniach mających miejsce w siedzibie Samoobrony niczego się już nie dowiemy. Jednakże kampanie wyborcze rządzą się swoimi prawami. 

Stawka zbliżających się wyborów parlamentarnych jest niezwykle wysoka. Wie o tym zarówno opozycja, jak i rządząca konserwatywna koalicja. Mało kto spodziewał się jednak, że przy okazji kampanii powróci wątek tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kontrowersyjny na tamte czasy polityk miał rzekomo skutecznie targnąć się na swoje życie w sierpniu 2011 roku. Martwego znaleziono go w warszawskim biurze Samoobrony. 

Andrzej Lepper za dużo wiedział? 

Po raz kolejny Twitter obiegać zaczynają coraz śmielsze sugestie na temat tego, kto najmocniej skorzystał na śmierci Andrzeja Leppera. Zwolennicy obecnego rządu niemal bezpośrednio kierują bardzo poważne zarzuty wobec czołowych polityków obecnej opozycji. W jednym z wpisów autor wymienia:

  • Andrzeja Leppera znaleziono powieszonego we własnym biurze.
  • Róża Żarska – jego adwokat, „zmarła nagle” w Moskwie.
  • Jego drugi adwokat, Henryk Dzido, również „zmarł nagle”.
  • U swych adwokatów zdeponował tajne informacje dot. zamachu w Smoleńsku i umowy gazowej z Rosją.

– Przypadki? – pyta na koniec. To kolejny raz, kiedy przeciwnicy środowiska Donalda Tuska sugerują, że to ludzie związani z jego rządem mieli przyczynić się do „likwidacji” założyciela Samoobrony. Właśnie z wyżej wymienionych przyczyn. 

Tezy te zyskują na popularności zwłaszcza w zestawieniu z faktem, że tuż przed śmiercią Andrzej Lepper mocno zabiegał o spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Potwierdza to wielu bliskich znajomych i politycznych współpracowników nieżyjącego polityka. Lepper miał rzekomo zamiar przekazać szefowi PiS ważne dokumenty. Jak dotąd nie wiemy jednak, co miały one zawierać. 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły