Klienci PKO BP, mBanku i Santander odzyskali dostęp do pieniędzy [23.04.2023]

Kolejne problemy z dostępem do gotówki. Klienci trzech największych polskich banków nie mogli liczyć na to, że uda im się wypłacić swoje pieniądze w dowolnej ilości aż do 23 kwietnia 2023 r. Mowa o PKO BP, mBanku i Santander.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o coraz trudniejszym dostępie do gotówki. Wówczas mowa była o ciągłym obniżaniu kwotowych oraz ilościowych limitów wypłat z bankomatów. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

W miniony weekend natomiast trzy największe banki w Polsce zarządziły prace techniczne, w czasie których klienci nie mieli dostępu do zdeponowanych pieniędzy. 

Problemy z dostępem do pieniędzy w PKO BP, mBank i Santander

Niedogodności trwały aż do dziś – zatem do 23.04.2023. PKO Bank Polski zaplanował nieskonkretyzowane „zmiany w systemie informatycznym”. Dostęp do usług był niemożliwy od piątku 21.04 od godz. 23.00 do soboty 22.04 do godz. 23.30. Co z pozostałymi bankami?

Z utrudnieniami mierzyć musieli się także klienci Santander Banku. Przerwa w dostępie do usług miała miejsce 21 oraz 22.04 od 23:00 do 7:30 rano. Podobnie mBank. Tam ogłoszono „modernizację systemów informatycznych”. Trwała ona przez cały weekend.

W trakcie działań banku nie można było zmieniać limitów na kartach płatniczych, ani dokonywać innych operacji w serwisie transakcyjnym.

Czytaj także: Wpłatomat zapyta o pochodzenie pieniędzy. Unijne prawo wprowadzono także w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły