Jest pierwsze zdjęcie wnuczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego! (FOTO)

Paulina Smaszcz postanowiła podzielić się z internautami swoim szczęściem. Parę dni temu media obiegła informacja, że „kobieta petarda” i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. Teraz była żona prowadzącego „Pytanie na śniadanie” udostępniła zdjęcie ich wnuczki!

Związek Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek wciąż jest głośnym tematem. Mogło wydawać się, że afera ucichła, ale w ostatnim czasie w życiu celebrytów miało miejsce bardzo ważne wydarzenie.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Od paru dni mówi się o powiększeniu rodziny Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Uwagę mediów zwróciły uwagę życzliwe gratulację Katarzyny Cichopek i odpowiedź „kobiety petardy”. Dziennikarka nawet w tak pięknej chwili postanowiła wbić szpilę swojemu eksmężowi.

Paulina Smaszcz udostępniła zdjęcie wnuczki w mediach społecznościowych

Paulina Smaszcz podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością jako pierwsza. Oznajmiła internautom, że na 50 urodziny dostanie „najpiękniejszy prezent”. Maciej Kurzajewski 3 marca poinformował, że został dziadkiem.

Nawet Kasia Cichopek pogratulowała świeżo upieczonym rodzicom, wspominając, że dziecko ma „dwie wspaniałe babcie”. Aktorka wyciągnęła rękę do Pauliny Smaszcz, jednak „kobieta petarda” momentalnie ją odtrąciła.

Teraz babcia dziecka, Paulina Smaszcz postanowiła pochwalić się swoją wnuczką za pomocą mediów społecznościowych. Była żona Macieja Kurzajewskiego udostępniła zdjęcie nowego członka swojej rodziny. Internauci mają okazję podziwiać pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Zdjęcie wnuczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego, marzec 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły