Strona głównaRozrywkaShowbiznesJest pierwsze zdjęcie wnuczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego! (FOTO)

Jest pierwsze zdjęcie wnuczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego! (FOTO)

Paulina Smaszcz postanowiła podzielić się z internautami swoim szczęściem. Parę dni temu media obiegła informacja, że „kobieta petarda” i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. Teraz była żona prowadzącego „Pytanie na śniadanie” udostępniła zdjęcie ich wnuczki!

Związek Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek wciąż jest głośnym tematem. Mogło wydawać się, że afera ucichła, ale w ostatnim czasie w życiu celebrytów miało miejsce bardzo ważne wydarzenie.

Od paru dni mówi się o powiększeniu rodziny Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Uwagę mediów zwróciły uwagę życzliwe gratulację Katarzyny Cichopek i odpowiedź „kobiety petardy”. Dziennikarka nawet w tak pięknej chwili postanowiła wbić szpilę swojemu eksmężowi.

Paulina Smaszcz udostępniła zdjęcie wnuczki w mediach społecznościowych

Paulina Smaszcz podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością jako pierwsza. Oznajmiła internautom, że na 50 urodziny dostanie „najpiękniejszy prezent”. Maciej Kurzajewski 3 marca poinformował, że został dziadkiem.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Nawet Kasia Cichopek pogratulowała świeżo upieczonym rodzicom, wspominając, że dziecko ma „dwie wspaniałe babcie”. Aktorka wyciągnęła rękę do Pauliny Smaszcz, jednak „kobieta petarda” momentalnie ją odtrąciła.

Teraz babcia dziecka, Paulina Smaszcz postanowiła pochwalić się swoją wnuczką za pomocą mediów społecznościowych. Była żona Macieja Kurzajewskiego udostępniła zdjęcie nowego członka swojej rodziny. Internauci mają okazję podziwiać pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Zdjęcie wnuczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego, marzec 2023

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy