Iwona z „Sanatorium miłości 5” zdradza co myśli o Marcie Manowskiej

Właśnie zakończył się lubiany przez widzów program TVP. Choć finałowy odcinek „Sanatorium miłości” już za nami, zainteresowanie uczestnikami show randkowego nie maleje. Iwona Żarnowiecka postanowiła podzielić się swoją opinią na temat Marty Manowskiej. 

Iwona była jedną z ulubiony kuracjuszek widzów 5 sezonu, „Sanatorium miłości”. Jej charyzma i styl bycia sprawiły, że zdobyła rzeszę wiernych fanów. Seniorka wspomniała o swoich planach, które zamierzała zrealizować po zakończeniu programu. Iwona planuje przeprowadzić się do Hiszpanii!

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Iwona Żarnowiecka w rozmowie z portalem Pomponik opowiedziała o swoich relacjach z Martą Manowską. Seniorka została zapytana o to, czy po programie nadal utrzymuje kontakt z prowadzącą show. Okazuje się, że kobiety obserwują się w mediach społecznościowych.

Czy Iwona Żarnowiecka ma kontakt z Martą Manowską?

Kuracjuszka pochwaliła się życzeniami urodzinowymi od Marty Manowskiej. Seniorka przyznała, było to dla niej ważne. Iwona ucieszyła się z ciepłych słów, które skierowała do niej prowadząca „Sanatorium miłości”.

– Mamy kontakt internetowy. W styczniu były moje urodziny i Marta bardzo piękne życzenia mi złożyła. Także pamiętała o mnie – bardzo mnie to cieszy. Obserwujemy się na Instagramie i na Facebooku – wyjawiła seniorka w rozmowie z Pomponikiem.

Iwona wytłumaczyła też, dlaczego ich kontakt ogranicza się do mediów społecznościowych. Jej zdaniem problemem jest brak czasu. Seniorka jednak zapewniła, że gdy tylko urządzi się w Hiszpanii, zaprosi do siebie Martę Manowską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły