„Sanatorium miłości 5”. Ula rozstała się ze Zdzisławem?! Seniorka wyjaśnia

Sezon 5, „Sanatorium miłości” już za nami. Niedawno mieliśmy przyjemność obejrzeć finałowy odcinek, show randkowego TVP. W tej edycji programu miłość odnalazły tylko dwie osoby. Jak się okazuje, Ula nie jest w związku ze Zdzisławem. 

„Sanatorium miłości” jest prawdziwym hitem TVP, program przez lata zgromadził rzeszę wiernych fanów. Niedawno zakończyła się już 5 edycja show randkowego TVP. Praktycznie od pierwszej chwili, dało się zauważyć tworzące się uczucie między Zdzisławem i Ulą.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Widzowie z zapartym tchem śledzili rozwój ich relacji. Zdzisław w pewnym momencie podpadł fanom programu, mężczyzna wybrał się na randkę z inną uczestniczką, Anitą. Cała afera ucichła po pewnym czasie, a kuracjusze zbliżali się do siebie coraz bardziej.

Zdzisław Wojtaś i Ula Flisek byli jedyną parą powstałą w „Sanatorium miłości 5”. Okazuje się jednak, że uczestnicy nie są w związku! Ula w rozmowie z Telewizją Polską wyjawiła prawdę o ich relacji.

Ula Flisek i Zdzisław Wojtaś już nie są razem?

Seniorka tłumaczy, że po zakończeniu programu przyszedł czas na prawdziwe życie. Ula wyjawiła, że ich relacja zaczyna się od początku. Kuracjuszka nie jest pewna jaka przyszłość czeka ich znajomość.

– Nic nie jest zaklepane, bo po powrocie z sanatorium przyszło prawdziwe życie i musimy sobie z prozą codzienności poradzić, ale nie przekreślam tej znajomości. Sama jeszcze nie wiem, jak się rozwinie. Dziś jesteśmy na takim etapie, że powyjaśnialiśmy sobie pewne rzeczy; to jest cały czas otwarta księga. Nie mogę kardynalnie powiedzieć, że nasz związek to przeszłość, ale też nie powiem, że na pewno mamy przed sobą przyszłość, że jesteśmy razem. Nasza relacja teraz zaczyna się rodzić od początku, wciąż się poznajemy, to jest proces – tłumaczy Ula.

Okazuje się, że kobieta po obejrzeniu programu w telewizji zaczęła się zastanawiać nad swoimi uczuciami do Zdzisława. Oglądając „Sanatorium miłości 5” dostrzegła pewne cechy mężczyzny o których wcześniej nie wiedziała.

– Mamy dobrą relację, ale mieszkamy w różnych miastach, więc nie widujemy się często, ciągle się jeszcze sobie przyglądamy. Może ja bardziej Zdzichowi niż on mnie, bo po obejrzeniu programu w telewizji pewne rzeczy mnie zastanowiły. Dopiero teraz zobaczyłam cechy, których u niego nie podejrzewałam. Ale też staram się podejść do tego dojrzale, nie mogę powiedzieć, że się na siebie boczymy. Może rzadziej niż kiedyś ze sobą rozmawiamy, ale też od czasu zakończenia programu byliśmy na kilku koncertach w filharmonii, wyjechaliśmy do Kazimierza, by się lepiej poznać, kilka razy przyjechał do mnie do Gdańska – zdradziła seniorka w rozmowie z Telewizją Polską.

Czas pokaże, czy Ula i Zdzisław stworzą szczęśliwy związek w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły