Doda trenerką w „The Voice”? Jest jedna przeszkoda, której nie da się przeskoczyć

POPULARNE DZIŚ

Nikt się nie spodziewał powrotu Dody do TVP. Gwiazda jednak ponownie zagościła w Telewizji Polskiej i została godnie przywitana. Piosenkarka przyznaje, że widziałaby się w roli jurora w „The Voice of Poland”, ale jest jedna przeszkoda, której wokalistka nie przeskoczy.

Ostatnio mieliśmy okazję oglądać Dodę w „Pytaniu na śniadanie”, gwiazda zaprezentowała swój nowy singiel „Zatańczę z aniołami”. Wokalistka przyznała, że nie spodziewała się tak wspaniałego przyjęcia w TVP. Występ piosenkarki w śniadaniówce był naprawdę widowiskowy.

– Wyobrażam sobie podobne występy w „The Voice” i tym bardziej jestem podekscytowana – przyznała Dorota Rabczewska w rozmowie z „Super Expressem”.

Gwiazda przyznaje, że bardzo chciałaby zasiąść na fotelu jurora w „The Voice of Poland”. Mogłaby podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym z początkującymi artystami. Nie trzeba przypominać, że Doda ma naprawdę rozległe doświadczenie w tej branży.

– Mam 39 lat, bardzo dużo doświadczenia zawodowego, scenicznego, menedżerskiego i PR-owego. Chciałabym się z tym podzielić. Poza tym ciągle słyszę od moich fanów, i nie tylko, że jestem bardzo dobrym psychologiem, motywatorem, ale nie dlatego, że kogoś niańczę, tylko dlatego, że patrzę i oceniam realnie – widzę czyjeś plusy i minusy – i z dystansu oceniam potencjał. I tak jak sama sobie dawałam wiatr w skrzydła, mogę go dać innym. Ale nie uważam, że bycie rolą jurora jest bycie miłym. Trener musi być przede wszystkim obiektywny, konkretny i konsekwentny – tłumaczy gwiazda.

Doda zostanie trenerką w „The Voice of Poland”?

Okazuje się jednak, że jest pewna przeszkoda, która uniemożliwia Dodzie uczestniczenie w programie TVP. Piosenkarka chce być lojalna wobec stacji, która w przeszłości wyciągnęła do niej rękę. Oczywiście chodzi o Polsat.

– Oczywiście bardzo, bardzo marzę o fotelu jurora w „The Voice”, ale pierwszeństwo ma u mnie telewizja, która wyciągnęła do mnie rękę i wsparła mnie, kiedy wszyscy się ode mnie odwrócili, czyli Polsat. W tym roku będziemy realizować moje kolejne reality show. A jeżeli chodzi o „The Voice”, to widzę się w kolejnej edycji. Tak sobie to wymarzyłam – wyjawiła gwiazda „Super Expressowi”.

Z wypowiedzi można wywnioskować, że Doda pojawi się w przyszłości w „The Voice”. Charyzmatyczna piosenkarka idealnie sprawdzi się w roli trenera w tym popularnym programie rozrywkowym.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x