Polska – Albania. Jednak walkower? Francuski sędzia podjął decyzję

Marcin Palion
Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 10-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Bardzo gorąca atmosfera podczas meczu Polska – Albania, Polakom przyznany zostanie walkower (3-0)? Francuski sędzia przerwał spotkanie po tym, jak Polacy w 77. minucie zdobyli bramkę, a z trybun w kierunku naszych zawodników zaczęły lecieć butelki i inne przedmioty.

Oczywiste było, że w Tiranie będzie gorąco. Miejscowi kibice potrafią stworzyć atmosferę, którą wielu przyjezdnych piłkarzy określa jako istne piekło. Nic więc dziwnego, że Albania u siebie potrafi ogrywać znacznie mocniejszych rywali.

Polska – Albania – będzie walkower? Butelki poleciały w stronę piłkarzy

Dziś jednak albańscy fani zdecydowanie przesadzili. Najpierw, jeszcze przed meczem, Albańczycy zaatakowali polskich kibiców – zamieszki musiała zakończyć policja

Cejrowski zamieścił ostre nagranie o Niemcach. Będzie reakcja Berlina? (WIDEO)

Później miejscowi siarczyście wygwizdali nasz hymn narodowy. To jednak nie wyprowadziło z równowagi biało-czerwonych. Choć bywało nerwowo, z każdą minutą zyskiwaliśmy przewagę. W końcu Karol Świderski w 77. minucie strzelił bramkę po dośrodkowaniu Mateusza Klicha. Wówczas, gdy polscy piłkarze celebrowali zdobycie bramki, zostali z trybun obrzuceni butelkami.

To dla francuskiego sędziego było za wiele. Kazał piłkarzom zejść do szatni i „zapachniało” walkowerem dla reprezentacji Polski

AKTUALIZACJA: jednak gramy dalej, mecz zostanie dokończony (22:41).