Radosław Majdan zszokował kibiców Wisły Kraków. Wystarczyła jedna opinia

Radosław Majdan zaszokował kibiców Wisły Kraków. Były bramkarz Białej Gwiazdy wygłosił bowiem opinię, która, mówiąc eufemistycznie, jest naprawdę kontrowersyjna. Chodzi o nowego trenera pierwszoligowca.

Przypomnijmy, że w poniedziałek Jerzy Brzęczek zrezygnował z funkcji trenera Wisły Kraków. Jego miejsce zajął Radosław Sobolewski. To zdziwiło Radosława Majdana.

– Na miejscu Radka nie podejmowałbym się tej pracy w tym momencie. Chyba że udałoby się doprowadzić do radykalnego wstrząsu. Trener z zewnątrz przyniósłby świeże spojrzenie i według mnie właśnie tego teraz potrzeba – mówi Radosław Majdan.

Lech Poznań w tle skandalu dyplomatycznego. "Polacy to tchórze"

Były bramkarz Wisły Kraków dziwi się decyzji Sobolewskiego. Jego zdaniem zupełnie inny trener powinien objąć Białą Gwiazdę. – Ja się zastanawiałem nad taką mocno nieoczywistą kandydaturą. Mam na myśli Aleksandara Vukovicia.

– Chodzi mi o jego charakter i osobowość. Co prawda jest to trener mocno związany z Legią, więc pytanie, jak przyjęliby go krakowscy kibice. Na pewno jednak Wisła potrzebuje nowej energii – kończy były bramkarz reprezentacji Polski, uczestnik mistrzostw świata w Korei i Japonii.

Jakub Kiwior dołączy do "Lewego"? Hiszpanie chcą polskiego obrońcę!

Kibicom na pewno trudno zgodzić się z taką opinią. W końcu Aleksandar Vuković, to legenda i były i trener Legii Warszawa. Radosław Sobolewski to z kolei prawdziwa legenda Wisły Kraków.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  1. Jakub Kiwior dołączy do „Lewego”? Hiszpanie chcą polskiego obrońcę!
  2. Stal przygniotła Miedź. Mielczanie górą w „meczu o 6 punktów”!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx