Roksana Węgiel w ciąży? Wymowna reakcja menadżera Roxie

Błyskawiczne zaręczyny tuż po osiągnięciu pełnoletności. Zmierzanie do jak najszybszego sformalizowania związku z 8 lat starszym od niej Kevinem Mglejem. To właśnie te aspekty generowały w ostatnich tygodniach pogłoski o tym, że Roksana Węgiel jest w ciąży. Co na to management popularnej Roxie? Skontaktowaliśmy się z jej przedstawicielami.

18-letnia Roksana Węgiel już od ponad pięciu lat budzi ogromne zainteresowanie mediów. Z kolei ze względu na fakt, że rozpoczęła swoją artystyczną karierę w bardzo młodym wieku, nierzadko budziła kontrowersje, nawet – zdaniem niektórych – minimalnie wyzywającymi kreacjami. Działo się to oczywiście wtedy, gdy nie miała ukończonych 18 lat. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Natomiast w styczniu, gdy Roxie oficjalnie weszła w pełnoletniość, mogła na dobre przestać przejmować się komentarzami oburzonych internautów. Nie jest już przecież dzieckiem, a kobietą. Poza tym jedną z największych gwiazd muzyki popularnej w Polsce.

Roksana Węgiel w ciąży? 

Jeszcze kilka miesięcy temu spora część użytkowników mediów społecznościowych (zwłaszcza tych starszej daty) uważała, że Roxie jest zbyt młoda nawet na to, by pokazywać się w skąpych ubraniach. 15 stycznia ten argument został im jednak wytrącony z rąk, gdyż – jak wiadomo – jest ona już osobą pełnoletnią. 

Subiektywną kwestią jest natomiast to, kiedy jest dobry czas na dziecko. Zwłaszcza dla osoby tak popularnej, jak Węgiel. Tymczasem pogłoski o tym, że Roksana Węgiel spodziewa się dziecka pojawiają się w sieci coraz częściej. Redakcja mPress.pl postanowiła zapytać u źródła. Do menadżera Roksany wysłaliśmy zapytanie o to, czy pogłoski na temat jej ciąży mają cokolwiek wspólnego z prawdą. 

Odmówiono jednak komentarza na ten temat. Odpowiedź na tę zagadkę poznamy zatem najpewniej na przestrzeni najbliższych tygodni, gdy efekty rzekomej ciąży staną się widoczne. Warto jednak pamiętać, że tego typu domysły nader często są po prostu wyssane z palca, a „łączenie wątków” nie zawsze prowadzi do prawdy. 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły