Strona głównaRozwścieczony Krzysztof Skiba. „Cały dochód z biletów przeznaczam na serię drogich operacji...

Rozwścieczony Krzysztof Skiba. „Cały dochód z biletów przeznaczam na serię drogich operacji plastycznych”

Ostatnio dużo mówi się o nowej partnerce Krzysztofa Skiby. O 26-lat młodsza miłość muzyka jest ofiarą internetowego hejtu. Lider zespołu „Big Cyc” postanowił zareagować na nieprzychylne komentarze wycelowane w jego dziewczynę.

Krzysztof Skiba od pewnego czasu jest na celowniku wszystkich portali plotkarskich. Cała ta afera jest spowodowana jego nową wybranką. Karolina Kempińska jest o 26 lat młodsza od swojego ukochanego.

Po profilu Krzysztofa Skiby w mediach społecznościowych można zauważyć, że zakochani nie widzą świata po za sobą. Cały czas pojawiają się nowe zdjęcia partnerów. Różnica wieku zakochanych wzbudza spore kontrowersje.

Krzysztof Skiba reaguje na hejt. „Karolinie wymienimy dziąsła na porcelanowe”

Okazuje się, że to niejedyny powód hejtu, który spływa na Krzysztofa Skibę i Karolinę Kempińską. Internauci często komentują wygląd fotomodelki. Lider zespołu „Big Cyc” postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Na portalach plotkarskich trwa wielka mobilizacja internautów, którym nie przypadła do gustu moja partnerka Karolina. W tysiącach wpisów dali wyraz swemu rozczarowaniu, że fizycznie nie spełnia ich wyśrubowanych oczekiwań. W powszechnej opinii znawców kobiecej urody, Karolina ma za duży tyłek, niezgrabne nogi, za duże dziąsła i wycięte żebro. Także moja osoba fizycznie odbiega od ich ideału i muszę się zmienić by zacząć się podobać. Informuję niniejszym, że cały dochód z biletów mojej trasy komediowej w lutym, przeznaczam na serię drogich operacji plastycznych. Karolinie wymienimy dziąsła na porcelanowe, a ja zafunduje sobie wielką, kolorową płetwę na plecach – napisał Krzysztof Skiba w swoich mediach społecznościowych.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy