Mężczyzna schudł 120 kg w dwa lata. Pokazał swoje aktualne zdjęcia

Niemożliwe nie istnieje. Przynajmniej dla niektórych ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia zapuścili się aż do granic możliwości. Mężczyzna z Melbourne, którego historię opisał m.in. brytyjski „Daily Mail” schudł aż 120 kg. 

  • Sam Brereton z (Australijczyk z Melbourne) schudł 120 kg w ciągu dwóch lat dzięki diecie i chodzeniu
  • 27-latek powiedział, że jego waga wzrosła po samobójstwie matki
  • Wyznał ponadto, że potrafił wydawać na śmieciowe jedzenie nawet 400 dolarów tygodniowo
  • Brereton dodaje, że znalazł motywację do zmiany po znalezieniu pracy

Dla wielu zrzucenie choćby 10 kilogramów zbędnego balastu stanowi ogromny problem. Są jednak ludzie, którzy musieli mierzyć się z problemem kilkunastokrotnie większym. Dosłownie. Inżynier z Melbourne – Sam Brereton – w pewnym momencie swojego życia ważył 174 kg. Miał wówczas 25 lat. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

W ciągu dwóch lat mężczyźnie udało się schudnąć do – uwaga – 80 kilogramów. Poniżej galeria zdjęć przedstawiająca postępy w jego odchudzaniu. Kliknij „Następny”, by oglądać dalej.

Schudł 120 kg w dwa lata - ZDJĘCIE nr 1

Schudł 120 kg w dwa lata. „Nie mogłem znaleźć pracy”

Mężczyzna wyznał dziennikarzom, że popadł w całkowitą apatię po dramatycznych wydarzeniach z 2014 roku. Wówczas jego mama popełniła samobójstwo. Dwudziestokilkuletniemu wówczas chłopakowi odechciało się żyć. Nie mógł skupić się na pracy, żywił się głównie gotowym jedzeniem z fast foodów. Jak powiedział, mama za życia dbała również o jego dietę, dzięki czemu wyglądał zdrowo. Nazywała go nawet „patykiem” ze względu na jego drobną wówczas posturę.

W pewnym momencie postanowił jednak wziąć się za siebie. Osiągnął bowiem wagę, która stanowi ewenement w skali całego świata. Zamiast zbliżać się do rekordowych 200 kilogramów, Sam zaczął zrzucać. 10, 20, 30 kilogramów. Aż w końcu pozbył się stu dwudziestu zbędnych kg. – Nie miałem pracy ze względu na wagę. Fakt, że pracodawcy generalnie lekceważyli kandydatów z nadwagą oznaczał, że ​​często po prostu siedziałem w domu, grając w gry wideo przez cały dzień i wylegując się w łóżku – mówił Sam, cytowany przez dailymail.co.uk.

Redakcja mPress.pl poleca również:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx