Strona głównaRozrywkaSmutne wieści o Arturze Baranowskim. To stało się tuż po występie w...

Smutne wieści o Arturze Baranowskim. To stało się tuż po występie w „Va banque”

Wczoraj pan Artur Baranowski z okolic Łodzi po raz kolejny pojawił się na antenie TVP. Wyemitowano odcinek teleturnieju „Va baque” z jego udziałem. Oglądalność była rekordowa, gdyż 28-latek to słynny już na cały kraj rekordzista z listopadowego odcinka „1 z 10”.

Widzowie i uczestnicy obserwowali i przecierali oczy ze zdumienia. Tak można by w kilku słowach opisać przebieg wyemitowanego w listopadzie ubiegłego roku odcinka „1 z 10”.

Pod ogromnym wrażeniem wiedzy i tempa, w jakim odpowiadał pan Artur, był nawet Tadeusz Sznuk. A prowadzący ten kultowy teleturniej prezenter naprawdę dużo widział.

Artur Baranowski po udziale w Va banque. Co z rekordzistą 1 z 10?

Po wspomnianym wyżej show, jakie zafundował widzom 1 z 10, mężczyzna z dnia na dzień stał się niemalże celebrytą. Dziennikarze mediów plotkarskich szybko zdobyli jego prywatny adres i zaczęli tłumnie zjeżdżać przed posesję. 28-latek nie był tym faktem zachwycony.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Tym niemniej, gdy kurz po listopadowych wydarzeniach nieco opadł, zobaczyliśmy pana Artura w kolejnym teleturnieju TVP. W środę wziął udział w „Va banque”, o czym informowaliśmy na łamach portalu mPress. Niestety tam nie udało mu się zdetronizować rywali, tak jak zrobił to kilka miesięcy wcześniej w grze Tadeusza Sznuka.

Fani 28-latka – bo takich rzeczywiście posiada – nie będą zadowoleni. Udało nam się bowiem dowiedzieć, że nie ma on już zamiaru występować w kolejnych quizach wiedzowych. Po części trudno się temu dziwić. Przecież za każdym kolejnym razem ciążyłaby na nim jeszcze większa presja. Presja, która – bardzo możliwe – lekko sparaliżowała go podczas zmagań w „Va banque”.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy